2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Baş ağrın için birşey dedi mi sevindim bebişin iyi olmasina
Sormadım ya normalde de migrenim var hamilelik daha fazla etkiliyo bence. Zaten oram buram ağrıyo deyince normal diyorlar. Zaten ilk ultrason erkranına konuşmadan çok dikkatli bakıyolar bebeğe bişi mi oldu diye aklım çıkıyor.

Ben 4 yıl önce bi defter almıştım günlük önemli şeyleri yazacaktım yazmadım. Babası kızım olsa yazmış o deftere oğluşum küsmesin diye göstermicem senin gibi anı defteri yapmak istiyorum bende.

Acıbademe gittim kayseriforum avmnin yanı hemen. Gayette temiz düzenli o katta sadece kadın doğum doktorları var. Mesafeli oturuyosun zaten. Detaylı ultrason gibi çok uzun bakıyorlar.
Evet duydum o hastaneyi 16 giderim o zamn hersey tam kesin olur cook sagol canimm

Aynen ya kalp atışını verene kadar içim rahat etmyior

Acıbademe gittim kayseriforum avmnin yanı hemen. Gayette temiz düzenli o katta sadece kadın doğum doktorları var. Mesafeli oturuyosun zaten. Detaylı ultrason gibi çok uzun bakıyorlar.
16 haftada demek istedim
Eğer görmezse 10 gün içinde ücretsiz yine çağırıyor. Ama görür senin haftanda ilerde. Rica ederim öğrende bizde merak etmeyelim
Insallah bende cook merak ediyorumm

İnşallah bende annemler den uzaktayım yanımda kimse yok memlekete gitmek istiyorum belki oraya taşınınca olur çünkü tek başına bakamam diye korkuyordum zamanını bekliyordur benimde bu ikinciydi inşallah rabbim sağlıklı verir hiç ummadığım anda ❤❤

Çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda tekrar nasip etsin inşallah

Evet haklısın benimde daha önce oldu düşüğüm kürtaj oldum şimdi tekrar olmak istemedim düşmeye başlamış zaten kontrole giderim tekrardan doğal yolla atması daha iyi bazen kazıyarak alıyorlarmış çünkü oda yumurtalıklara zarar veriyormuş hastanede sorumluluk almak istemedi sanırım iki kişiyi daha gönderdi başka hastaneye gitmek istiyorsanız gidin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…