2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Baş ağrın için birşey dedi mi sevindim bebişin iyi olmasina :emir_bebek: :KK200:
Sormadım ya normalde de migrenim var hamilelik daha fazla etkiliyo bence. Zaten oram buram ağrıyo deyince normal diyorlar. Zaten ilk ultrason erkranına konuşmadan çok dikkatli bakıyolar bebeğe bişi mi oldu diye aklım çıkıyor.

kızlar ben yarın güzel bir defter alıp oğlumun ultrason resimlerini yapıştırarak ona bir anı defteri hazırlamak istiyorum. Günlük olarak hergün yazmasam da mesela doktora gittiğimizde ismine karar verdiğimizde yazmak istiyorum. sizinde fikrinizi almak istedim nasıl yapabilirim😊
Ben 4 yıl önce bi defter almıştım günlük önemli şeyleri yazacaktım yazmadım. Babası kızım olsa yazmış o deftere oğluşum küsmesin diye göstermicem😂 senin gibi anı defteri yapmak istiyorum bende.

Acıbademe gittim kayseriforum avmnin yanı hemen. Gayette temiz düzenli o katta sadece kadın doğum doktorları var. Mesafeli oturuyosun zaten. Detaylı ultrason gibi çok uzun bakıyorlar.
Evet duydum o hastaneyi 16 giderim o zamn hersey tam kesin olur cook sagol canimm🥰

Sormadım ya normalde de migrenim var hamilelik daha fazla etkiliyo bence. Zaten oram buram ağrıyo deyince normal diyorlar. Zaten ilk ultrason erkranına konuşmadan çok dikkatli bakıyolar bebeğe bişi mi oldu diye aklım çıkıyor.
Aynen ya kalp atışını verene kadar içim rahat etmyior

Acıbademe gittim kayseriforum avmnin yanı hemen. Gayette temiz düzenli o katta sadece kadın doğum doktorları var. Mesafeli oturuyosun zaten. Detaylı ultrason gibi çok uzun bakıyorlar.
16 haftada demek istedim
Eğer görmezse 10 gün içinde ücretsiz yine çağırıyor. Ama görür senin haftanda ilerde. Rica ederim öğrende bizde merak etmeyelim 😁
Insallah bende cook merak ediyorumm 😅😅

Çok iyi anlıyorum seni canım demek ki hayırlısı buymuş. Bende 5 er ay arayla iki düşük yaşadım rabbim bunu hiç ummadığımız anda nasip etti.inanıyorum senin içinde vardır allah'ın bir bildiği❤ Ben kendim için düşünüyorum da ilk gebeliğim olduğunda üniversiteye yeni başlamıştım çocuk gelişimi okuyorum hergün gidip geliyordum benim için çok zor olacaktı sonraki de nasip yaşamadı. Şu an son senemdeyim ve dersler online benim için çok iyi oldu hemde okulum böylelikle bitmiş olacak. İnşallah hayırlı bir zamanda Allahım nasip etsin💕
İnşallah bende annemler den uzaktayım yanımda kimse yok memlekete gitmek istiyorum belki oraya taşınınca olur çünkü tek başına bakamam diye korkuyordum zamanını bekliyordur benimde bu ikinciydi inşallah rabbim sağlıklı verir hiç ummadığım anda 🙏❤❤

İnşallah bende annemler den uzaktayım yanımda kimse yok memlekete gitmek istiyorum belki oraya taşınınca olur çünkü tek başına bakamam diye korkuyordum zamanını bekliyordur benimde bu ikinciydi inşallah rabbim sağlıklı verir hiç ummadığım anda 🙏❤❤
Çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda tekrar nasip etsin inşallah 🙏

Öncelikle çok geçmiş olsun. Bende düşük yaşadım. 7 haftalıktı, bizde kalp atışı hiç oluşmadı. Zor bi süreç. Allah sabır versin. Ama bana doktorum o zaman “düşmesini beklesen bile eninde sonunda kürtaj olmak zorunda kalabilirsin, içerde parça kalabiliyo” demişti. Bende hiç kendim düşürmeyi beklememiştim, kürtaj olmuştum hemen. Hem düşürürken çektiğin onca acı ve kanama da cabası... Yinede sen bilirsin tabiki ama kürtaj daha kurtarıcı oluyo gibi. Herşey olmuş bitmiş oluyo, acınıda yaşayıp hayatına devam ediyosun bi şekilde. Ama düşürürken ne zaman başlıcak, kanamam çok mu olcak, ağrıları nasıl olcak diye düşünmek istememiştim ben.
Evet haklısın benimde daha önce oldu düşüğüm kürtaj oldum şimdi tekrar olmak istemedim düşmeye başlamış zaten kontrole giderim tekrardan doğal yolla atması daha iyi bazen kazıyarak alıyorlarmış çünkü oda yumurtalıklara zarar veriyormuş hastanede sorumluluk almak istemedi sanırım iki kişiyi daha gönderdi başka hastaneye gitmek istiyorsanız gidin diye

X