2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Herkesin senin bilmediğini sanması da güzel
Ayy evet yaa neyse artık güzel haber getirsin de geç olsun biraz ne yapalım

Kızlar doktorunu değiştiren var mı ya dün 14+2 de gittim cinsiyet için hala göremediğini söyledi bende biraz dolaşıp geleyim dedim göremem küçük dedi eşim de değiştirelim doktoru dedi bende öyle düşünüyorum şahsen

Doktorundan memnunsan değiştirme,cinsiyet için başka doktora git sadece birşey olmaz:))

Ya canim ona gitmeyeceğim çünkü ben kiz oldugunu düşünüyorum nubu gerçekten asagida
Kız yok be ben seninkini hatırlıyorum erkeğe benziyor gerçekten, burada birkaç kişide öyle demişti sanırım erkek seninki rahat ol

Bu 2ci gidişimde tahmini hala aynıydı12.4 de gittim nuba bi baksana ne kadar asagida
Yani şöyle bir bakınca biraz aşağıda geldi ama tam net belli olmuyor daha küçük gerçekten,bide tutmayan da çok bilemiyorum ama bana hala erkek gibi geliyor

Yani şöyle bir bakınca biraz aşağıda geldi ama tam net belli olmuyor daha küçük gerçekten,bide tutmayan da çok bilemiyorum ama bana hala erkek gibi geliyor
Canim keske direk deseler tahmin insani uzuyor gerçekten ben mesela bi kzim var şimdi umutlaniyorum ama bana hiç tahmin yapmasa daha iyidi

Tek duam2746 canım ben seni şimdiden etiketleyeyim gelince unutma diye, inşallah güzel haberler almışsındır
Malesef güzel haberle gelemedim kese bozulmuş düşüyo beta değerim de düşmüş kendi kendine düşmesini beklicez düşmezse kürtaj olacak Hayırlısı olsun rabbimden gelene başım gözüm üstüne veren de rabbim alanda

Canim keske direk deseler tahmin insani uzuyor gerçekten ben mesela bi kzim var şimdi umutlaniyorum ama bana hiç tahmin yapmasa daha iyidi
Evet aslında,sonradan ümitlenip hayal kırıklığına uğruyorsun söylemediği zaman kendini alıştırıyorsun en azından,ama şöyle düşün kız olsa bile iki kızınla beraber yaptığın şeyleri, anne ve kızlar olarak yaptığınız şeyleri düşün hayal et çok güzel olur ama inşallah gönlündeki gibi olsun tabi

Insllah canim saglikli olsinda

Şimdi geldim hastaneden Malesef haberler iyi değil ama olsun rabbim daha iyisiyle müjdelendirir inşallah var bir hayır ❤
Ah kuzum ya Çok geçmiş olsun inşallah en kisa en hayırlı zamanda hayirlisiyla rabbim sağlıklı bi bebek nasip etsin Haziran annesi değilsen de Agustos Eylül annesi ol inşallah

Canım gerçekten çok üzgünüm bugün güzel haberler getireceğini düşünüyordum herkeste bunu ümit ediyordu ama böylesi daha hayırlıdır belki ne yapalım..Allah sana sabır versin, şimdi olmadı belki ama inşallah tez zamanda bebeğine kavuşursun canım benim

Gece sana yazdıktan sonra kalktım abdest aldım namaz kıldım hayırlısı olsun diye demekki hayırlısı buymuş canım yapacak bişey yok bol bol dua edebilirim sadece Ben sizin prensesleri sevicem inşallah sağlıkla gelsinlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…