2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
kizlar benim hala midem bulaniyo. ve tuhaf bi sekilde et yiyemiyorum kokusuna bile tahammul edemiyorum. kekin pogacanin icindeki yumurta kokusuna kadar hissediyorum. oncekinde boyle olmadi. mide bulantim cok azdi ve uzun surmemisti. resmen beslenemiyorum. bu daha ne kadar surer acaba ya

Canım cinsiyeti söylemedi ense kalinligini ölçtü 2.60 mm dedi riskli yani bugün kan verdim bakalım 7 iş günü içinde çıkacak sonuç . Yaştan dolayida risk yüksek zaten iyice moralim bozuldu .
O testlerde yanilma payı çok yüksek inşallah sağlıkla gelir bebeğin benim cevremde de kaç kisiye riskli dediler çocukları maşallah çok sağlıklı bir şekilde doğdu üzme kendinide minnosuda
kizlar benim hala midem bulaniyo. ve tuhaf bi sekilde et yiyemiyorum kokusuna bile tahammul edemiyorum. kekin pogacanin icindeki yumurta kokusuna kadar hissediyorum. oncekinde boyle olmadi. mide bulantim cok azdi ve uzun surmemisti. resmen beslenemiyorum. bu daha ne kadar surer acaba ya
Canım benim o kişiden kişiye değişiyor ama Genel olarak ikinci tremister e geçince bitiyo bitmesede çok azalıyor hassasiyet inşallah seninde çok sürmez

Ben dayanamazsam parol kullanıyorum geçmiyor çünkü. Dün 9 da yattım baş ağrısından oturamıyordum. Uyandım hala ağrı devam ediyor.
Zaten bir geldi mi iki gun gitmiyor 🥴 degisen kan basincindan demissin ona inanip kendimi sakinlestirmeye calisiyorm😆🤢

Benimde normalde 31 idi ama ben cinsiyeti çok merak ettigim için yarın başka hastaneye gidicem inşallah öğrenirim 😅
Eşim bana bu haftaya randevu al dedi ama ben boşa gitmek istemiyorum. Gitmişken merakımda geçsin istiyorum. 🤪 o yüzden haftaya 13 haftalıkken gitmek istiyorum.

Benimde normalde 31 idi ama ben cinsiyeti çok merak ettigim için yarın başka hastaneye gidicem inşallah öğrenirim 😅
Ay ne guzel canim ya benimde yanimda birsi olsa bende ozel hastaneye giderdm ama yanimda da kimse yok mecbur ocagin 12sinde gitcem

Dün benüm için çok zor bir gündü. Bulantı tavandı. Baş ağrısı halsizlik her şey vardı. Yediğimi midemde tutmaya çalıştım ama nafile. Hala başım ağrıyor yaa.😔

Ben elenatal kullaniyorum. Baska hicbir takviye almamam gerektigi soyledi doktor 🤔 doguma kdr kullanacakmisim. Bu aralar mide problemi yasiyorm ama vitaminden mi kaynakli beslenme seklimden mi bilmiyorm acikcasi
Bende şimdilik bıraktım kullanmak istemıyrm bı sure . dr gıdıncr sorarm tekrar artık 😬

Ay ne guzel canim ya benimde yanimda birsi olsa bende ozel hastaneye giderdm ama yanimda da kimse yok mecbur ocagin 12sinde gitcem
Anladim canm sayılı zaman çabuk geçer inşallah hem ben yarin gidicem ama ogrencekmiyim meçhul erken de olabilir 13. Hafta sen garanti ogrencen en azından 😍
E Elayagiz senin randevu kaçta yarın canm? Valla kendimden çok seninki kız çıkacak mi onu merak ettim hep 😆
Yaa canm benim 😍 yarın ikide randevum ama erkek çıkacak bence 😅

Anladim canm sayılı zaman çabuk geçer inşallah hem ben yarin gidicem ama ogrencekmiyim meçhul erken de olabilir 13. Hafta sen garanti ogrencen en azından 😍

Yaa canm benim 😍 yarın ikide randevum ama erkek çıkacak bence 😅
Insallah canim carcabuk gecerde anlamam insallah gonlund3ki gibi kiz olur 🤲🥰

Canım cinsiyeti söylemedi ense kalinligini ölçtü 2.60 mm dedi riskli yani bugün kan verdim bakalım 7 iş günü içinde çıkacak sonuç . Yaştan dolayida risk yüksek zaten iyice moralim bozuldu .
Yanılma payı çok yüksek canım iki kişi tanıyorum riskli çıkıp sağlıklı doğuran, sıkma canını hemen inşallah sağlıkla alırsın kucağına bebeğini❤️❤️

Kizlar 13.3 haftada cinsiyeti net derler mi ya öğrenim artık net erkek gibi dedi tahmin ama ben güveniyorum kiz oldugunu düşünüyorum

X