2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yeme icme konusunda ben de ayniyim malesef🥴 portakal domates vs yemek iskence oldu resmen. İnsallah hamilelik sonunda gecer :dua: ben de yarin gidip alacagim gaviscon hemen iceecegim birqz olsun azaltir umarim.Allah sabir versin bize ne diyeyim🤢
Eğer aynı tip acıdan bahsediyorsak (faranjitmişsin gibi, yutkunurken acı ve hep kesik kesik jilet değmiş gibi bir his, yemek borun sanki tahrişmiş gibi) bana gaviscon hiç iyi gelmedi, ondaki nane aroması daha da beter beni tahriş etti ama sadece mide yanması sorunu yasayanlarda etkili oluyormus benimki boğaz reflüsü mide asidi boğazımı tahriş ediyor söylenene göre

Basim agrimasin diye cabaladikca benm de basim agriyor. Surekli parol kullanmak da istemiyorum ama uykusuz kaldkca ya da su az icinde hemen beynim uyusuyor agridan 🥴 bi dogursam da hayirlisiyla doya doya dolorex icsem diyorum bazen parol kesmiyor bile😆
Ben dayanamazsam parol kullanıyorum geçmiyor çünkü. Dün 9 da yattım baş ağrısından oturamıyordum. Uyandım hala ağrı devam ediyor.

Off evet ya bir bakıyor annesinin yüzü düşüyor falan🤣
İlk buraya haber ver hatta ilk bana😍
Aynen madem istemiyodun niye yaptın dicek gelde açıkla 😅😅 tamam kuzum zaten muhtemelen ilk buraya yazarım malum siz hariç herkes soncu ben bilmiyorum Sancak 😅
İnşallah güzel haberlerle gelirsin kuzum 🥰🥰
O zaman yarın epey merakta kalıcam 😐
Keşke numarasini falan alsaydik bi arar ogrenirdik sonra istemezse silerdik numarasini aksama kadar cok merak ederim bebeğini görür inşaallah güzel haber getirsin valla kızım olmuş kadar sevinirim ondan güzel bi haber gelse 😍
:KK48: :KK70: aynen. Uzme yavruyu kiz erkek baldan tatli fark etmez bu gonul neler ister rabbim hayirlisini versin gonlun isteklerini
Aynen kuzum rabBim hayirla sağlıkla nasip etsin kucagimizi boş birakmasin da kız erkek ne fark eder hepsi evlat😍 ama işte insanoğlu elinden olanın nanköru olmayanın kölesi oluyo 😕
Gunaydinn kizlarrrr🤗🌸🌞
Günaydın 😙
Ben dayanamazsam parol kullanıyorum geçmiyor çünkü. Dün 9 da yattım baş ağrısından oturamıyordum. Uyandım hala ağrı devam ediyor.
Geçmiş olsun canim yani beni yanlış anlamayın ama parol icene kadar Allah a dua etsek daha çabuk geçiyor ağrı. parol ne işe yaramaz bi ağrı kesici arkadaş tamam hamileyiz dikkat etmek zorundayız ama biraz daha etkili bir ilaç uretseler keske hamileler için şimdi nasıl oldun canım
Normalde hiç rüya görmeyen ben hamileliğin başından beri günde en az 5 rüya görüyorum. Aşk, aksiyon, polisiye, korku ne ararsan var rüyamda 🤣
Yaaaa bende önce olduğum okulda kavga ettim sonra okul yandı okuldan kaçarken yılanlar pesime düştü 😅 tum Rüyada anca kostum dinlemek için uyudum ama uyumasam daha çok dinlenirmisim😅😅

Günaydın canım ♥️ Hastaneye giden arkadaşlar inşallah güzel haberlerle gelirler 🤲🏻
İnşallah canım sen nasılsın 😊
Sen ne zaman gideceksin doktora? Şurda doğuma bişi kalmadı cinsiyeti hala bilmiyoruz 🤣
Aynen yaa meraktan erken dogurcam kendim gorcem sonucu😅😅 yarın gidiyorum medipole artık öğrenirim heralde inşallah 😅

İyiyim kuzum çok şükür. Randevusu olanları merak ediyorum işte dua ediyorum herkes için 😍 Yarın da senin günün çok merak ediyorum valla 🤭
Yaa Teşekkür ederim canım benim 😍 banada dua et defne sağlıkla gelsin 🙈 bugün sabah olmaz bana zaten bugün kimler öğrençek acaba cinsiyet 😍

Normalde hiç rüya görmeyen ben hamileliğin başından beri günde en az 5 rüya görüyorum. Aşk, aksiyon, polisiye, korku ne ararsan var rüyamda 🤣
Ben de eşime anlatıyorum rüyalarımı ne hayal gücüymüş diyor o kadar saçma alakasız ki mesela bize misafir gelmiş pandemi diye polis evi basmış ama kaçmışız 😂😂😂 kesin açıkta kaldım 😂

Yaa Teşekkür ederim canım benim 😍 banada dua et defne sağlıkla gelsin 🙈 bugün sabah olmaz bana zaten bugün kimler öğrençek acaba cinsiyet 😍
Oyyy etmez miyim sağlıkla gelsin Defnemiz 😍😍 Çok az kişi kaldı öğrenmeyen bu ay sonuna kadar herkes öğrenir. Yavrularımız sağlıkla hayırla gelsinler ♥️😘

Günaydın kızlar nasılsınız o kadar uykum varki.ay bu ebadan nefret ediyorum yaa sabah 8.30 başlıyor 16.40 kadar beynim sulanıyor resmen ay su pandemi bir bitse artık bunaldım valla
Bu arada kontrole gidecek arkadaşlar güzel haberlerle gelsinler ins

Oyyy etmez miyim sağlıkla gelsin Defnemiz 😍😍 Çok az kişi kaldı öğrenmeyen bu ay sonuna kadar herkes öğrenir. Yavrularımız sağlıkla hayırla gelsinler ♥️😘
Ay sagol canım benim 😍😍 Aynen artık önümüzdeki ay alışveriş listelerini konuşuruz inşallah 😍😍
Sağol canım hamdolsun bugünümüze evet yarın 11de kısmetse..Sen.nasilsin
Az kalmis güzel sonuclar al inşallah 😍 bende iyiyim oğlum huysuz biraz bu aralar onla uğraşıyorum klasik kosturmacalar sınavlar bitti şükür 😅
Günaydın kızlar nasılsınız o kadar uykum varki.ay bu ebadan nefret ediyorum yaa sabah 8.30 başlıyor 16.40 kadar beynim sulanıyor resmen ay su pandemi bir bitse artık bunaldım valla
Bu arada kontrole gidecek arkadaşlar güzel haberlerle gelsinler ins
Yaa öğretmen miydin canım sen 😍 Allah ogretmenlerinde velilerinde öğrencilerin de Yardımcısı olsun insallah çok Zor bi sürec ama geçecek inşallah hayirlisiyla😍

X