2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Var en.başından beri ağrıyor belim ama senin normalde agrimayip şimdi ağrıdıysa istersem bi dr.â görün cnm

Decavit i aç tok nasıl iciyorsun cnm

Ağız alışkanlıgı soda diyorum ama özkaynak maden suyu:)
Decavit normalde ac icilirmis bulantim oluyor diye kahvaltidan iki saat sonra iciyorum canim prosfektusundede yaziyor

Kızlar bugün kontrolüm vardı ikili tarama testi ense kalınlığı 2.60 mm çıktı riskli yani . Yarın kan vericem 1 hafta sonrada sonuçlar çıkar Moralim bozuldu açıkçası ..
Canım hemen moralini bozma olur mu öncelikle şunu da bil ki bu testler de yanılma payı yüksek kanını ver doktorun da görsün hemen üzülme 💐

Doktoruna şimdiden soramıyor musun telde?
Devlet hastanesine gidiyorum arayamıyoruz maalesef. Göğüs içinde randevu bulamadım özele gitmiştim ama nedense para çekmek için uygulamalar yapıldı gibi geldi sonuçlar temizken zatürre demek vs. O yüzden pek rahat edemedim canım

Kizlar cok fena alt kasigim agriyor seyimin tam ustu regli olmus gibi birde belime vuruyor bugun 13 haftalik oldum neden bukadar agrim oldu aniden basladi gecmiyor yarim saattir korkuyorum normalmi cok sukur leke falan yok

15. Haftam bugun bitiyor. Bu gune kadar hic hamilelik belirtisi yoktu. Mide bulantisi koku hassasiyeti hic yasamadim. Bugun esim cekirdek yedi onun kokusu beni mahvetti😔😔😔 simdi bulanti yasayan arkadaslarimi cok iyi anliyorum. Benim hamilelik ters isliyor galiba😁

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 52
Kizlar cok fena alt kasigim agriyor seyimin tam ustu regli olmus gibi birde belime vuruyor bugun 13 haftalik oldum neden bukadar agrim oldu aniden basladi gecmiyor yarim saattir korkuyorum normalmi cok sukur leke falan yok
Gün içinde kendini yoracak şeyler yaptıysan belki ondan olmuştur. Ama ara ara banada oluyor, kasık ağrısı. Kramp gibiyse eğer genelde magnezyum eksikliğinden oluyor. Takviye magnezyum al istersen, doktoruna da danışarak tabi

15.30 Türkiye saati 16.30
Canım ne yaptın öğrenebildin mi cinsiyet 😍
Kizlar cinsiyetlerinizi kacinci haftada ogrendiniz bn carsamba gitcem dr a ama 11+4 olcam acaba ogrenme sansm var mi ki o zmnda gecen hfta devletteki dr um 1 ay sonra gel dedi ozeldeki de 1 ay sonra gel derse gecmicek zmn
Bana develtte özelde 11+4 de belli olmaz bir ay sonra gel demişti ben 13+2 olunca tekrar gideceğim
11+2 de ogrendm ben ama yuzde yuz demedı elbette ,özele gıdıyrm bu arada 😊
Yaa bana belli olmaz şimdiden demişlerdi 😏
bu cuma değil haftaya cuma gidicem 13+1 olucam o zaman inşallah gösterir.🥰
İnşallah kuzum bende carsmaba 13+2 oluyorum o zaman öğrenirim inşallah 😂. Günlerimiz yakınmış 😍
Ben mesipolle gidiyordum ama biraktim canim cihazlari gayet guzel benim gittigim medipolde dr dengesiz git ogren gonlunden gecen olsun hayirlisi ile insAllah canim

Sağol canım inşallah öğrenirim evet Medipol Dr lari için herkes çok ukala diyor benim bi arkadsta medipole gidiyordu Dr ukala hastane ilgisiz sadece paraya bakıyor diye birakti
O zaman kardeşlerinden buraya yazmasını isterim ama😂😂
Yaa ben dayanamam kuzum zaten eşime sürpriz olur bende onlara karşı bilmiyormuş gibi rol yaparım erkek falan cikarsa anlık şaşkınlık ve refleksle yanlış tepki vermeyeyim ilerde çocuğuma izletecek yüzüm olsun 😂

Canım ne yaptın öğrenebildin mi cinsiyet 😍

Bana develtte özelde 11+4 de belli olmaz bir ay sonra gel demişti ben 13+2 olunca tekrar gideceğim

Yaa bana belli olmaz şimdiden demişlerdi 😏

İnşallah kuzum bende carsmaba 13+2 oluyorum o zaman öğrenirim inşallah 😂. Günlerimiz yakınmış 😍

Yaa ben dayanamam kuzum zaten eşime sürpriz olur bende onlara karşı bilmiyormuş gibi rol yaparım erkek falan cikarsa anlık şaşkınlık ve refleksle yanlış tepki vermeyeyim ilerde çocuğuma izletecek yüzüm olsun 😂
Off evet ya bir bakıyor annesinin yüzü düşüyor falan🤣
İlk buraya haber ver hatta ilk bana😍

Bende pek yazamiyorum bu aralar❤️❤️❤️ Arada hafif hafif hissediyorum kizimi🥰 insallah hersey yolundadir... dun biraz morelim bozuldu.. 3. Kizim yolda diye bazi densizler laf etmeye basladilar. Halbuki Allah verdi bize 2 erkek evlat ama nasip olmadi biz napalim😔
Boş konuşanlar çok olur. Ben oğlumu kaybettim gelen bebek kızda olsa erkekte olsa önemli olan sağlıklı olması dedim. 10 tane kızın da olsa üzülme , erkek olupta insanlara hayırlı olmayacaksa, senin için hayırlı olan bu ise kimse bilemez. Densizler işte boş konuşuyor. Prenseslerini de buradan öpüyorum . 3. Prenseste sağlıcakla gelsin inşallah ❤️

Bende pek yazamiyorum bu aralar❤️❤️❤️ Arada hafif hafif hissediyorum kizimi🥰 insallah hersey yolundadir... dun biraz morelim bozuldu.. 3. Kizim yolda diye bazi densizler laf etmeye basladilar. Halbuki Allah verdi bize 2 erkek evlat ama nasip olmadi biz napalim😔
Canım sen üzme kendini rabbimin sevdiği kulmuşsun ki rabbim sana 3 kız evlat nasip etmiş hangi erkek evlat anasına babasına bakıyor ki kız evlat el kapısında olmasına rağmen o kadar iyi bakıyor annesine babasına kız merhametli vicdanlı olur benim annemde babamda yaşlanınca senin yanında kalırız diyorlar 3 erkek kardeşim var ve babam erkek çocuklarını gelinlerini daha çok sever değer verirler ona rağmen kızının yanında kalmayı istiyor vardır bir keramet inşallah sağlıklı gelsin prensesin hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun yeter 😊

Hamilelikte içilebiliyor oyleyse o🤔 bogaza da iyi gelir mi acaba? Resmen bogazmda asit kayniyor gbi🥴
Ben hamileliğimin ilk haftalarından beri cekiyorum, sesim bile kısıldı tahrişten bir ara. Konu actım hatta konuyla ilgili. Bazen cogalıyor bazen azalıyor ama ilk zamanlar felaket acıyordu şimdi gün içinde daha az. Doktorumun onayıyla nexium içiyorum ona ragmen anca bu kadar kesiyor

X