2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar vıtamın kullanan var mı kan ilacı ,decavıt ve d3 ben kullanıyrm ama cok fazla rahatsız edıyo . sızde de var mı bu etkıler ve ılaclar ?
Ben elenatal kullaniyorum. Baska hicbir takviye almamam gerektigi soyledi doktor doguma kdr kullanacakmisim. Bu aralar mide problemi yasiyorm ama vitaminden mi kaynakli beslenme seklimden mi bilmiyorm acikcasi

Ben baş ağrılarından kurtulamadım başı ağrıyan başka hamileler var mı?
Basim agrimasin diye cabaladikca benm de basim agriyor. Surekli parol kullanmak da istemiyorum ama uykusuz kaldkca ya da su az icinde hemen beynim uyusuyor agridan bi dogursam da hayirlisiyla doya doya dolorex icsem diyorum bazen parol kesmiyor bile

Sebebi neymis peki canm soyledi mi doktor? Yediklerimizden kaynakliysa hemen yemeyi keseyim onu her neyse vallahi cok zor ya bi yandan karnimin ici aciyor genisleme sancisiymis,bir yandan belim basim agriyor bi de bu cikti basima

Sebebi neymis peki canm soyledi mi doktor? Yediklerimizden kaynakliysa hemen yemeyi keseyim onu her neyse vallahi cok zor ya bi yandan karnimin ici aciyor genisleme sancisiymis,bir yandan belim basim agriyor bi de bu cikti basima
2 kbb doktoruna gittim, bi tanesi zaten direkt gaviscon verip faranjit olmussun mide asidinden dedi artık uyuyamaz, yemek yiyemez hale gelip sesim de gitmeye baslayınca ve hep o ağrı acı olunca baska bir doktora gittim o da “çok kötü faranjitsin dil köküne kadar kıpkırmızı ama mideden geliyor gibi “ dedi ve ilk 3 aydaydım diye ilac vermeye korkup yolladı en son doktorumla da konusup nexiuma başladım sabah ac karnına 1 aya yakın süredir kullanıyorum azalma var ama hormonlarda sanırım yapıyor. Önerim bol su iç, cok ac kalmamay calıs direkt bogazın acıyor, lfili gıdalar tüket , domates beni mahfediyor, süt hiç iyi gelmiyor, meyve suları nektarlar içtiğim an boğazım acımaya baslıyor hep faranjitim, inş hamilelik sonrası biter

Aklıma güzel fikir geldi inşallah güzel haber alır eve dönersem yakında pastane var onun wifiden girer yazarımm
Sen güzel haberlerle gel yeter ki ama bize de her türlü ulaştırmak zorundasın dağları del getir bize o güzel haberi

Yeme icme konusunda ben de ayniyim malesef portakal domates vs yemek iskence oldu resmen. İnsallah hamilelik sonunda gecer ben de yarin gidip alacagim gaviscon hemen iceecegim birqz olsun azaltir umarim.Allah sabir versin bize ne diyeyim

Sen ne kadar şanslı bir annesini senin gibi 3 kızım olsun isterdim hemde bunu herseyden cok isterdim masallah sana o konuşan salaklar kurban olsun o 3 güzel prensese sahlikla gelsin meleğin dünyaya rabbim sana bağışlasın onlari

Gun icinde biraz yoruyorum canim kizin canli dersi yemek falan odev derken biraz kosturma oluyor ama onceden ben hic durmazdim demekki bu hamilelik biraz daha farkli gececek kramp gibi de oluyor ama bu aksam bildigin regli olmus gibi kivrandirdi dinlenmekle gecmedi birsaat surdu bitti sukur tesekkur ederim ilgin icin

aynen. Uzme yavruyu kiz erkek baldan tatli fark etmez bu gonul neler ister rabbim hayirlisini versin gonlun isteklerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…