2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar bel ağrısı yaşayan varmı bende normale göre ağrıyordu ama sabahtan beri kopacak gibi ağrıyo işte yapmadım hiç neden böyle oldu

Arkadaşlar yutma zorluğu cekiyormusunuz sürekli tükürüğümu yutamıyorum zaten aşırı tükürük salgısı var

Her tarafım ağrıyo benm kasık, bel, bazen kalça, bazen pelvik kemikleri aniden kalkarsam bıçak saplanma hissi oluyo hepsi.
Heralde doğuma kadar gecmeyecek ben sadece acaba bebeklere bişey mi oldu diye korkmaya başlıyorum 10 dk yürüyüş bile yapamiyorum hemen ağrım başliyor

Kizlar selamlar , benim gibi bogazinda ve yemek borusunda yanma hissi olan var mi? Resmen kezzap icmisim gibi sizliyor bogazim.Midem de ayni sekilde ne kullansam ne icsem yesem hafifletir acaba bilen var mi
Miden her ağrıdığında Laktozsuz sütten yarım çay bardağı iç. Çok iyi geliyor. İlaçtan daha iyi olur. İlaç içeceksen de Gaviscon iyi gelir

Son düzenleme:
Ben mesipolle gidiyordum ama biraktim canim cihazlari gayet guzel benim gittigim medipolde dr dengesiz git ogren gonlunden gecen olsun hayirlisi ile insAllah canim

Kızlar bugün kontrolüm vardı ikili tarama testi ense kalınlığı 2.60 mm çıktı riskli yani . Yarın kan vericem 1 hafta sonrada sonuçlar çıkar Moralim bozuldu açıkçası ..

Bende iliskide bulunmadim denedim olmadi biraktim dr sordum oda hic sakinca gormedi devam dedi ama esime henuz bildirmedim sormadi rahat takiliyorum

Benim doktorum hiç öyle bir şey söylemedi, gerçi çoğu şeyi de söylemiyor ama biz haftada 2-3 devam ediyoruz

Kızlar vıtamın kullanan var mı kan ilacı ,decavıt ve d3 ben kullanıyrm ama cok fazla rahatsız edıyo . sızde de var mı bu etkıler ve ılaclar ?
Benim doktorum koronaya yakalandı, başka bir doktora gittim mecburen o da vifolic adlı bi vitamin verdi içinde balık yağı b12 falan var, kutusu 90 lira 6 gündür içiyorum ama afedersin içtikten yarım saat sonra mal gibi oluyorum midem bulanıyo kalp çarpıntısı yapıyor. Hem bebeğime lazımdır hem de o kadar para verdim dişimi sıkıp içeyim diyorum ama bilmiyorum şüpheliyim

Kızlar vıtamın kullanan var mı kan ilacı ,decavıt ve d3 ben kullanıyrm ama cok fazla rahatsız edıyo . sızde de var mı bu etkıler ve ılaclar ?
Decavit ve d3 kullaniyorum birde coaspirin ama hic bir etkileri yok yan etki yasamadim cok sukur

Bende oyle ya asırı halsızlık ,yorgunluk ,uyku , ağız kuruluğu ve şişkinlik ve aşırııı gaz . ben ilk cocukta sadce kan ilacı kullanmıştm bunda ekstra verdı bende kararsızım . ve prospektuste aynı anda kan ılacı ıle kullanmayın yazıyo valla bılemıyrm bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…