2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım benimde 159 du ama erkek çok alakalı değil sanırım

Kizlar cinsiyetlerinizi kacinci haftada ogrendiniz bn carsamba gitcem dr a ama 11+4 olcam acaba ogrenme sansm var mi ki o zmnda gecen hfta devletteki dr um 1 ay sonra gel dedi ozeldeki de 1 ay sonra gel derse gecmicek zmn
12+5 bende

Ben baş ağrılarından kurtulamadım başı ağrıyan başka hamileler var mı?
Başın ağrıdığında tansiyonunu ölçtün mü hiç ben bu şekilde tansiYon sıkıntım olduğunu öğrendim. Hamileliktendir denildi hep ama ara ara 14 ü gördüğüm oluyor.

Başın ağrıdığında tansiyonunu ölçtün mü hiç ben bu şekilde tansiYon sıkıntım olduğunu öğrendim. Hamileliktendir denildi hep ama ara ara 14 ü gördüğüm oluyor.
Hastanede normal çıkıyor. Evde var alet bi ölçeyim.

Slm canım doğru tahmin ettin. Cuma günü cinsiyeti öğrendim sonra 1 hafta yurtdışına gittim annemlern yanına kimliğimi yenilemeye. Yeni geldim siz napyorsunuz okumaya üşeniyorum hepsini herkes iyimi
Hoşgeldin:)
Şükür iyiyiz sen nasılsın?
Ben baş ağrılarından kurtulamadım başı ağrıyan başka hamileler var mı?
Baş ağrısı zaman zaman oluyor ama çok değil..beni en çok zorlayan bel ağrısı

Sizinde ağrilariniz oluyormu kasiklarda arada tutuyor yine bazen bıçak saplar gibi bazen adet olacakmış gibi sizinde oluyormu boyle aglilar 14.haftalik hamileyim gecer dedim ama gecmiyor

Sizinde ağrilariniz oluyormu kasiklarda arada tutuyor yine bazen bıçak saplar gibi bazen adet olacakmış gibi sizinde oluyormu boyle aglilar 14.haftalik hamileyim gecer dedim ama gecmiyor
Her tarafım ağrıyo benm kasık, bel, bazen kalça, bazen pelvik kemikleri aniden kalkarsam bıçak saplanma hissi oluyo hepsi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…