2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben kızların çok hayırlı olduklarına inanıyorum Allah sana bağışlasın hep yüzleri gülsün inşallah

Kizlar selamlar , benim gibi bogazinda ve yemek borusunda yanma hissi olan var mi? Resmen kezzap icmisim gibi sizliyor bogazim.Midem de ayni sekilde ne kullansam ne icsem yesem hafifletir acaba bilen var mi

Kizlar sizlerde de kasık agrisi var mi ? Dun bacagim kasildi yuruyemicek gibi oldum bugun yuruyus yapmayanciktim yuruyus esnasinda meydana geldi yine hem sag hem sol doktora gtmemede 2-3 hafta var daha
Kaç haftalıksın ? Kas agrısı olabilir mi kramp gibi yinede en iyisini doktor bilir agrın gecmiyorsa aklına da takılır dogal olarak daha erken gidebilirsin doktora

Kızlar kalp atışı hızı ve cinsiyet tahmininiz tutuyor mu ? Benimki 130 du ama %80 kız dedi. Normalde randevum 9 Ocak ta ama ben korona geçirdiğim için karantina bitince arada yine gideceğim :) Belki bu sefer netleşir

Kizlar selamlar , benim gibi bogazinda ve yemek borusunda yanma hissi olan var mi? Resmen kezzap icmisim gibi sizliyor bogazim.Midem de ayni sekilde ne kullansam ne icsem yesem hafifletir acaba bilen var mi
Benim boğazım değilde mide de yanma vardı. Doktoruma sordum Gaviscon şurup içebilirsin dedi faydası olduğunu düşünüyorum.

Yediğim şeye göre arada oluyor soda iyi geliyor bana..ilk hamilelikle dr un verrdigi çiğneme tabletini kullanıyordum

Geçmiş olsun umarım dinlenince daha iyi hissedersin

Anladım canım darısı bana ınşallh bende çarşamba günü gideceğim öğrenirim inşallah

Hoşbulduk kuzum o kızdır zaten hayırlı olsun prensesin
Valla o prenses şaşırttı bizi bugün ekranda pipi gördük
Valla benim de 180 kız olabilir demişti şimdi büyük ihtimalle erkek dedi

Kızlar vıtamın kullanan var mı kan ilacı ,decavıt ve d3 ben kullanıyrm ama cok fazla rahatsız edıyo . sızde de var mı bu etkıler ve ılaclar ?

190 erkek

tubaslk seni de merak ettim tatlım yazmıyorsun cinsiyeti öğrendiğinden beri nerdeyse
Slm canım doğru tahmin ettin. Cuma günü cinsiyeti öğrendim sonra 1 hafta yurtdışına gittim annemlern yanına kimliğimi yenilemeye. Yeni geldim siz napyorsunuz okumaya üşeniyorum hepsini herkes iyimi

Bende ilk haftalar öyleydim şimdi geçti. Çok ağır yemiceksin yağlı ağır yiyecekler yapıyor. Rennie kullanan çok var ben kullanmadım.

Benim ilk oğlumun adı Emir Elyas ‘tı çok beğenerek koyduk . Çok beğenen de olmuştu . Onun ismine uyan bir erkek ismi isterim aslında .. sağlıklı gelsin tabi önemlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…