2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim kız daha küçük bilmiyo ama deseydı kura cekcektım ben . arada dıyorm kardeşin gelecek daha uzakta ama . senınle oyun oynar falan dıyorm hoşuna gıdıyo . ama her hastaneye gıtmem de uzuluyo ,onu annemlere bırakoyrm hastaneye gıtmem dıye cıglık atıyo . bende yalan soylemek ıstemyrm bız gıdıp gelcez hemen dıyrm anlıyo o kadar şükür

Kizlar sizlerde de kasık agrisi var mi ? Dun bacagim kasildi yuruyemicek gibi oldum bugun yuruyus yapmayanciktim yuruyus esnasinda meydana geldi yine hem sag hem sol doktora gtmemede 2-3 hafta var daha

Kizlar sizlerde de kasık agrisi var mi ? Dun bacagim kasildi yuruyemicek gibi oldum bugun yuruyus yapmayanciktim yuruyus esnasinda meydana geldi yine hem sag hem sol doktora gtmemede 2-3 hafta var daha
Bwnde de var sag tarafta daha çok vıtamin eksikliğinden olır dıye bılıyrm ben günde ıkı kan ilacı ,decavıt ve d3 kullanıyrm hala var agrı halsizlik

Sabah 6:30 du sağ kasığımın sancısından uykudan uyandım. İlk defa böyle bi ağrı yaşadım. Korktum baya, çamaşırıma falan baktım bişey yoktu Allaha şükür... Bende de oldu yani. Seninki bacak kasılması mı, kasık ağrısı mı ?

[
Ben oğlum olursa Muhammed Asil kızım olursa da Mihrişah istiyorum inşaallah bugün söyler doktor cinsiyetini
İnşallah güzel haberler al canım gönlündeki cinsiyet nasip olsun hayırlısıyla
Bu grupda kız bebek fazla kızlar bastırıyor galıba
Kız yılı olcak bu sene inşallah
Kesinlikle bende etkisi olduğuna inanıyorum tebrik ederım eşını ne güzel yapmış densizler bide cezalandırıyor akılları sıra sevmeyiz diyerek sankı onların sevgisine kaldı minnos adıda cok güçel bahtıda güzel olsun inşallah
Yarın mı gitsem bi gün erken olsa etkılermı acaba 13+1 oluyo yarın

İnşallah cinsiyet balonunu yaptın mı sen
Yaptım kuzum oğlum ve ailelerimiz için yaptık eşim de bende biliyorduk zaten bizim için çok bir anlamı olmadı yani diğerlerinin sevinmesini izledik:)) ama oğlumda haberim olmadan yapmıştık o çok güzeldi

1 gün daha bekle çocuk aniden kocaman olur o zamana
Yok kız çarşamba git içimde çarşamba öğreneceksin gibi bir his var

Seni üzecek insalarla konuşma bilene densizler cok oluyor boş konuşmayı seviyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…