2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar size birşey soracağım
Az önce hapşırırdım iki kez,alttan da akıntı geldi sanki altima kaçırmışım gibi:oops:
Böyle bi durumla karşılaşan varmı?
Progestandan dolayı sabahları zaten oluyor bu tarz akıntı ama gün içinde yeni yeni olmaya başladı içimde şüphe oluyor
Gün içinde geliyor zaten bnm de az olarak bi anda geliyor olmasın sen de miktarı fazlaysa bi dr danıs istersen

Cinsiyetler isim önerileri konuşuluyor ne kadar güzel 😍 bende erkek olduğunu öğrendim ama eşimle isim konusunda çok anlaşamıcaz gibi görünüyor 😂 o babasının ismi olsun istiyor çünkü memleketinde hep böyle ama benim kültürüme göre bişey değil bu ve saçma geliyor bana malesef.ben miraç istiyorum sizlerede fikir olur belki miraç ismi 🤗

Cinsiyetler isim önerileri konuşuluyor ne kadar güzel 😍 bende erkek olduğunu öğrendim ama eşimle isim konusunda çok anlaşamıcaz gibi görünüyor 😂 o babasının ismi olsun istiyor çünkü memleketinde hep böyle ama benim kültürüme göre bişey değil bu ve saçma geliyor bana malesef.ben miraç istiyorum sizlerede fikir olur belki miraç ismi 🤗
Bu ana baba isimleri kötüyse neden koymak isterler bilemiyorum. Sizin kayınbabanızın adı ne bilemiyorum tabi. Sırf ana baba adı diye sıddık, döndü, dudu gibi isim koyanlar var çocuğuna.

Begüm Zehra

Ya evet canım da eşim galatasaraylı, soyadımız fenerbahçeli selim isimli bir eski yönetici ile aynı:) takılırlar diye düşündüm ama inşallah kızdır ya:-)

O zaman da vardı şimdide var.ozellikle ayakta fazla.kalayım yada uzun oturayım oluyor..sırt üstü de yatamıyorum tutulmuş gibi ağrıyor yatinca
Sen şimdiden oğlanı düşünme:)) sanki kızmış gibi davran inşallah da kızdır😍😍 ayrıca kız için yok mu isim ona odaklan:))

Kizlar cinsiyeti kacinci haftada ogrendiniz😌😌 benim 12+6 oldugumda kontrolum var. (persembe gunu) acaba belli olur mu?

Bugün ıslak yere bastım düşecek kadar oldum bacagım cok ayrildi solum acimaya basladi ya şimdi onemsenemistim bide kahve leke geldi akintiyla tam artik rahatim diyodum kızda çok huysuz eşimde iki saat bakmadi sinir oldum burda🤦‍♀️🤦‍♀️

Bugün ıslak yere bastım düşecek kadar oldum bacagım cok ayrildi solum acimaya basladi ya şimdi onemsenemistim bide kahve leke geldi akintiyla tam artik rahatim diyodum kızda çok huysuz eşimde iki saat bakmadi sinir oldum burda🤦‍♀️🤦‍♀️
Yaa Allah korumuş cnm dinlen geçer bence

Benim kızımın ismi de hazır tuana❤️ hep Bi kızım olursa adını tuana koycaö demiştim çok sevdiğim Bi isim eşim yanına Bi isim daha olsun diyor onu henüz bulamadım ama tuana kesin
Tuana tek başına güzel bence yanına yakışan bir isim var mı bilemedim.

Geçmiş olsun dikkat et kendine.

X