2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben birsey demiyorum esime dedim oyle seyi kabul etmem diye oda soylesin ailesine uygun dille yoksa gelin istemedi olur tabi ben istemedim ama hakkim var bu cocugumun adini koymaya kizimin adida kayinvalidenin annesinin adi onune bir isim koyduk kimse karismasa ne olur sanki herken kendi cocugunun adini koysun yeter zaten siz kendi cocugunuza ad koydunuz birde torunlarmi kaldi sinirden bazen butun vucudum titriyor
Eşimin babası da çok kötü bir isim koymak istiyordu, tatlı bir dille söyledik ama insanın gerçekten siniri bozuluyor sizene benim çocuğum diye bağırasım geliyor karışanlara🤣🤣

Ben birsey demiyorum esime dedim oyle seyi kabul etmem diye oda soylesin ailesine uygun dille yoksa gelin istemedi olur tabi ben istemedim ama hakkim var bu cocugumun adini koymaya kizimin adida kayinvalidenin annesinin adi onune bir isim koyduk kimse karismasa ne olur sanki herken kendi cocugunun adini koysun yeter zaten siz kendi cocugunuza ad koydunuz birde torunlarmi kaldi sinirden bazen butun vucudum titriyor
Çok saçma yaa valla sinir oluyorum. Bı tek sanki onlar saltanat soyları da isimleri devam ettirmek istiyorlar 😅. Geçen biri yazmıştı kayınpederi ismimi koyayarlar diye ortaya bırakmış lafı . Adamın ismi okşar mıymış neymiş 🙈 yazık valla gebelik zor isim koyma için bir de ektra mücadele ver

Ay benim eşim hamile olsa düşünemiyorum bir başı ağrıyor hayatı zindan oluyor benim regl dönemlerim çok ağrılı geçiyor bana inanmıyor gibi yapıyor o zaman da mutlaka başı ağrıyor Allah veriyor cezasını 😄😄
Köylerinde yatak döşek indiren kaldıran tarlada calısan kadınlari gördüğü icin öyle sanıyor anlatıp durur tersledim diyemiyor artik yine düsünüyodur içten içten 😅bi gün yaşasalar kadınların çektiklerini gam yemicem😂

Bizim eşimin ailesi de sırayla koyuyorlar bi tane olması da yetmiyor iki annesinin adı iki babasının adı var mesela saçma bi de kardeşi halasının adını koymus cocuguna en son yasiyor o da. Bizim aile de hic yoktur boyle şeyler.

Ay benim eşim hamile olsa düşünemiyorum bir başı ağrıyor hayatı zindan oluyor benim regl dönemlerim çok ağrılı geçiyor bana inanmıyor gibi yapıyor o zaman da mutlaka başı ağrıyor Allah veriyor cezasını 😄😄
kız erkekler bizim çektiğimiz acıların 10 da birini çekse kafi yok be. aslaa ama asla anlamıyor. ona göre yaptıklarım naz. 🤣

Eşimin babası da çok kötü bir isim koymak istiyordu, tatlı bir dille söyledik ama insanın gerçekten siniri bozuluyor sizene benim çocuğum diye bağırasım geliyor karışanlara🤣🤣
Aynen canim ya simdi ne koyacagini soylese bizimki belki yanina bir isim koyariz hemde iki isimli olacakmis ayarlamis ben koyacagim diyor inatla sinirden titriyorum esimde guluyor kafam atiyor dogurunca yatmadan git yazdir esinede haber verme diyor seytan ama dogumdan nasil kalkacaksam

Aynen canim ya simdi ne koyacagini soylese bizimki belki yanina bir isim koyariz hemde iki isimli olacakmis ayarlamis ben koyacagim diyor inatla sinirden titriyorum esimde guluyor kafam atiyor dogurunca yatmadan git yazdir esinede haber verme diyor seytan ama dogumdan nasil kalkacaksam
Şuan kız ve erkek isimlerini ben buldum eşim arada bana da sırsan falan yapıyor ama hiç takmıyorum. Kızımda da daha cinsiyeti belli olur olmaz amine dedim herkese amine diye söyledim sonradan hiç karışamadılar. Onların keyfine kalsa eşimin babaannesi vefat etti kız olursa menekşe koy derler beğensem bile ismi koymam. Ben ne niyetle koyarsak o yönde ilerliyeceğini ddüşünüyorum. Tanıdığım insanlardan çokmu memnunum ki bide isimlerini koyayım.

Kızlar bu arada SGK ilave ek ücret hesaplama diye aratınca çıkan ilk linkte hastaneniz yapılan işlem falan diye hesaplattiginizda aslında muayene ücretleri doğum ücretlerine ne kadar bindirdiklerini görebilirsiniz. Detaylı fatura alip SGK ya şikayet edince hem verdiğimiz ücret iade ediliyormuş hem hastaneye ceza veriliyormuş. Dün öğrendim bende. Gittiğim hastanenin kadın doğum muayene ücreti hepsi dahil 90 TL olması gerekirken 160 TL odedigime şaşırdım.

Hayırlı akşamlar kızlar bişey sorcam ben 11+0 yok belim ağrıyor bende önde olanlar varmiydi sizde
Ne bilim korkuyorum her WC gittiğim bakıyorum hamd olsun bir sıkıntı yok normal akıntım var onu bile inceliyorum düşünün artık Allahim herşeyin hayırlısı tabiki ama korkuyorum
Yardımcı olursanız sevinirim
Benimde bel ağrım var helede çok iş yapınca dahada artıyor bende senin gibi her akintimi inceliyorum sürekli şekerimi ölçüyordum psikopat oldun diye kızım cihazı sakladı eşim o derece parmaklarını delik deşik etmistim🤭 çok takma canım bel ağrısı oluyor ama dr sor genede

Köylerinde yatak döşek indiren kaldıran tarlada calısan kadınlari gördüğü icin öyle sanıyor anlatıp durur tersledim diyemiyor artik yine düsünüyodur içten içten 😅bi gün yaşasalar kadınların çektiklerini gam yemicem😂
Aynen canım ya keşke yaşasa. ben hem işe gidiyorum hem ev işi yemek falan yapıyorum hem de Hamileyim ama beyfendi çalışıyor öldüm bittim diyerek geliyor😬

X