2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben malesef iki haftaya yakın anlayamadım. Sadece hamilelikte cok halsizdim, düşük enerji. Birden bire bana enerji geldi.Kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Birakşam çok sinirlendim, çok sitres geçirdim. Gece sancidan uyuyamadım. Sabah rüyamda doktora gittiğimi ve bebeğin kalbinin durduğunu söylemesini gördüm. Sonra progesteron fitilinde çok az kıl şeklinde koyu bir şey geldi. Hemen endişelendim ve acil doktora koştum. Ve malesef ruyam ya da sabah gördüğüm kabusum gercek oldu.
İnşallah bunu kucağına alıp güzel günler yaşarsın daha çok bebislerin olsun

Sende cansın ❤️

Sanırım kız derse Dr bende öyle olucam😂

Amin balım çok çok amin 😂

Bence değişmez bu sene kız yılı 😂

Çıkmadı sanki benim ama kilo aldım 😂

Ya uğur getirsin bu topik sağlıkla gelsin minik inşallah hoşgeldin ❤️

En güzel kıyafet de moda da içinde rahat hissettiklerimiz 😂 gayette güzel olur 😍
Amin Allah razı olsun canım.
Benim de oğluşum geliyooor🤗💙
Ceyda2000 rica etsem ekler misin🙏
Cinsiyyeti 12 haftada öörenmek mumkun mu. Bu çarşamba 12 haftama giriyoeum inşa Allah ve perşembe randevum var.

İlk çocuklarınıza nasıl karar verip koyabildiniz ya sanki hiç bir zaman emin olamıcak gibiyim ben 🙄
Ben isimlere bakarken ilk gördüğümde beğenip karar vermistim kibar naif bi kız olarak düşündüm ilk üç ay riskliydi çünkü isimide yakıştırdım öyle buğlem adi :) önemli olan annenin beğenip yakıştırması bebeğine göre bence

Ben isimlere bakarken ilk gördüğümde beğenip karar vermistim kibar naif bi kız olarak düşündüm ilk üç ay riskliydi çünkü isimide yakıştırdım öyle buğlem adi :) önemli olan annenin beğenip yakıştırması bebeğine göre bence
Adıyla yaşasın😌 sırf ben beğendim diye toplum tarafından sevilmeyen bi isim koyup çocuğun hayatını zorlaştırmak istemem. Fikir almak en güzeli.

Kızlar merhaba ,size bir sorum olacaktı gebelikle alakalı değil bu sefer .. kız kardeşim 16 yaşında ve 16,17 gündür adet görüyor arada bir iki gün kesildi ondan sonra devam ediyor halen adeti normal bir şekilde ,arada pıhtı geliyormuş karın ağrısı falan yok öyle çok ,3 aydır bu böyle devam ediyor ,bizimkilerde evde hayıt falan denediler o sıra düzene girdi ama ondan sonra yine aynı şekilde devam ediyor ,doktora da gitmediler ben gidin diyorum onlar ise çok büyütmüyor gözlerinde ,evde bitkisel deniyorlar ,ben mi çok takıyorum ,takılmaması gereken normal bir durum mu bu yaşlarda ,bekarlığında bu durumu yaşayan veya tanıdıklarınız var mı ?
Benim görümcem öyle sürekli çikolata kisti var dediler soğan kürü yapıyor ilaçkarı da var ama adını bilmiyorum mutlaka doktora gitsin ilerisi için hiç iyi değil çocuğu bile olmaya bilirmiş

Kızlar merhaba ,size bir sorum olacaktı gebelikle alakalı değil bu sefer .. kız kardeşim 16 yaşında ve 16,17 gündür adet görüyor arada bir iki gün kesildi ondan sonra devam ediyor halen adeti normal bir şekilde ,arada pıhtı geliyormuş karın ağrısı falan yok öyle çok ,3 aydır bu böyle devam ediyor ,bizimkilerde evde hayıt falan denediler o sıra düzene girdi ama ondan sonra yine aynı şekilde devam ediyor ,doktora da gitmediler ben gidin diyorum onlar ise çok büyütmüyor gözlerinde ,evde bitkisel deniyorlar ,ben mi çok takıyorum ,takılmaması gereken normal bir durum mu bu yaşlarda ,bekarlığında bu durumu yaşayan veya tanıdıklarınız var mı ?
Kesinlikle ısrar edin götürsünler bi an önce uzun zaman olmus halsiz kalmıştır ergenlik döneminde kan seviyeleride düsmüstür bile belki

Kızlar size birşey soracağım
Az önce hapşırırdım iki kez,alttan da akıntı geldi sanki altima kaçırmışım gibi:oops:
Böyle bi durumla karşılaşan varmı?
Progestandan dolayı sabahları zaten oluyor bu tarz akıntı ama gün içinde yeni yeni olmaya başladı içimde şüphe oluyor

X