2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Iki isim sunnetmis canim benim benim kizimin ismi iki isim sorun olmadi aslinda dedigin gibi okulda sadece kizim tek isim soylendiginde kiziyor benim adim hira sare lutfen adimi eksik soylemeyin diyor ogretmenine :KK70:

allah allah böyle bir sünnet mi varmış?
ben de iki isimliyim. Kardeşim de. Eşim de. Aşırı bereketliyiz. Nefret ettim uzun uzun ispanyollar gibi hepimiz. Bir de ben eski soyismimi kullanmaya devam edebilmek için çift soyisimli oldum. Say say bitmiyor ☹️

allah allah böyle bir sünnet mi varmış?
ben de iki isimliyim. Kardeşim de. Eşim de. Aşırı bereketliyiz. Nefret ettim uzun uzun ispanyollar gibi hepimiz. Bir de ben eski soyismimi kullanmaya devam edebilmek için çift soyisimli oldum. Say say bitmiyor ☹️
😂 Bebeğe kısa bir isim koy bu geleneğe bir son vermiş olursun.

Vinalac kullanan var mı kızlar?
Doktorum onu önerdi kullanıyorum ama bulantı yapıyo sanki :KK43:

Ayy o benim midemi deli gibi ağritti. Emin olmak için 2 defa daha kullandim. Resmen midemin ağrısından duramadım. Bu yaşıma kadar dokunan tek vitamin sanirim.
Bende vinalac kullanıyorum öyle etkiler yapıyı mu ya benimde midem çok rahatsız ama ondan olabileceğini hiç düşünmemiştim normal hamilelikte olan şişkinlik diye düşünüyordum

Bende vinalac kullanıyorum öyle etkiler yapıyı mu ya benimde midem çok rahatsız ama ondan olabileceğini hiç düşünmemiştim normal hamilelikte olan şişkinlik diye düşünüyordum

Ben daha yeni başladım açıkçası, 2 3 gün içtim ama dikkat çekici bi şekilde bulantı başlıyor.
Akşama kadar çok iyiyim, doktor yemekle birlikte iç dedi diye yemekle içiyorum, yemekten sonra bi anda aşırı bir bulantı başlıyor 🥴

Kızlar ben ilk gebeliğimde hiç yapay vitamin kullanmadım. Bilinçli beslendim. Kanım hep 13’tü. 7 kilo aldım. 4,5kilo tosuncuk doğurdum ☺️🥰

X