2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hocayla yapıyorum şuan Online yapıyoruz . Çok iyi bir başlangıç yapmışsın .
gerçekten doğumdan inanılmaz faydası oluyor nefes egzersizlerinin ve hamilelik sürecince dinç oluyorsun .
Ben hic yapmadm ama sukur dogumlarim hep kolay gecti.. evde cok hareketliyim belkide ondandir

• Beğen
Reactions: H E
Leyla çok otantik bir isim kulağa hoş geliyor. Yalnız ben mutlu bir Leyla görmedim biraz acı ve hüzünle bağdaşan bir isim sanki.
Ben gördüm :) çok sevdiğim bi arkadaşımın adı .
Birde koyarken ne düşünürsen kesinlikle o olur bence . İlk kızımın adı Meryem Duru okadar ismiyle bağdaşan bir birey ki :)

ama bakalım daha net değil gönlüm ondan yana bu konuda tek karar veremem eşiminde hoşuna gitmesi lazım :)

İyi akşamlar. Kızlar tavsiyem tek isim koymanız. Okulda çok sıkıntı oluyor 😄 okulda ayrı evde ayrı isim kullanılıyor falan. Hatta iki ismin zararlı olduğuna dair makaleler var.
Iki isim sunnetmis canim benim benim kizimin ismi iki isim sorun olmadi aslinda dedigin gibi okulda sadece kizim tek isim soylendiginde kiziyor benim adim hira sare lutfen adimi eksik soylemeyin diyor ogretmenine :KK70:

Ben hic yapmadm ama sukur dogumlarim hep kolay gecti.. evde cok hareketliyim belkide ondandir
Bu ii biliyorsunuz yapıyla alakalı .
bende çok hareketliyimdir.
zaten hareketten kilo bile almam ilk kızımda 6 kilo aldım toplam 😂
39 haftalıkken mutfak dolaplarına varasıua sildim sırf doğum başlasın diye 🤣🤣
Bu hamileliğimde özeniyorum şu ayakkabı bağcılarına bağlanamayan gebelere öyle olucam az nazlancaö 😂😂 madalya verilmiyor hareketliyiz her işi kendimiz görüyoruz diye

Ilk kizim zeynep
Ikinci Dila
Bunuda Dicle koycaz ins

diyer cocuklarimin ismi ümeyr, Ela ve Musa aslinda yigit Ali koycaktim saglikli dogsaydi ama kenarda tuttum eger saglikli bir oglum olursa ozaman koyarim diye ❤️

• Beğen
Bu ii biliyorsunuz yapıyla alakalı .
bende çok hareketliyimdir.
zaten hareketten kilo bile almam ilk kızımda 6 kilo aldım toplam 😂
39 haftalıkken mutfak dolaplarına varasıua sildim sırf doğum başlasın diye 🤣🤣
Bu hamileliğimde özeniyorum şu ayakkabı bağcılarına bağlanamayan gebelere öyle olucam az nazlancaö 😂😂 madalya verilmiyor hareketliyiz her işi kendimiz görüyoruz diye
Yok caniiim ben esime nazlandim olurmu hic oyle ayakkabimi giydirdi sagolsun son aylarimda😂😂😂😂❤️

• Beğen
Ilk kizim zeynep
Ikinci Dila
Bunuda Dicle koycaz ins

diyer cocuklarimin ismi ümeyr, Ela ve Musa aslinda yigit Ali koycaktim saglikli dogsaydi ama kenarda tuttum eger saglikli bir oglum olursa ozaman koyarim diye ❤️
Hem gerçek dünya da hem ahirette annesin ♥️

Yok caniiim ben esime nazlandim olurmu hic oyle ayakkabimi giydirdi sagolsun son aylarimda😂😂😂😂❤️
İşte ben bunu yapmadım 🤣 o teklif etti saçmalama ben bağlarım dedim 😂😂😂
Çünkü göbekte yok 🤣🤣🤣
Neyse bunda ümidim var hem şöyle 10 15 kilo alayım hem göbeğim az büyük olsun 😂😂

Canlar decavit kullanan vardir diye umuyorum siz ac karninami kullaniyorsunuz tokmu sabah devit3 kullaniyorum 5 damla ac olarak aksamda tok kan sulandirici aliyorum coaspirin decavit nasil alayim dr birsey demedi

Iki isim sunnetmis canim benim benim kizimin ismi iki isim sorun olmadi aslinda dedigin gibi okulda sadece kizim tek isim soylendiginde kiziyor benim adim hira sare lutfen adimi eksik soylemeyin diyor ogretmenine :KK70:
Ben öğretmenim ve iki isimde hep sorun yaşıyoruz. Siz öyle tercih etmişsiniz. Ben böyle düşünüyorum

Ben gördüm :) çok sevdiğim bi arkadaşımın adı .
Birde koyarken ne düşünürsen kesinlikle o olur bence . İlk kızımın adı Meryem Duru okadar ismiyle bağdaşan bir birey ki :)

ama bakalım daha net değil gönlüm ondan yana bu konuda tek karar veremem eşiminde hoşuna gitmesi lazım :)
Meryem kimin ismiydi? Duru'yla uyumlu bir isimde olabilir kız ismi çok var insan seçmekte kararsız kalıyor.

• Beğen
Canlar decavit kullanan vardir diye umuyorum siz ac karninami kullaniyorsunuz tokmu sabah devit3 kullaniyorum 5 damla ac olarak aksamda tok kan sulandirici aliyorum coaspirin decavit nasil alayim dr birsey demedi
Yemeklerden 1 -2 saat önce al .
multivitamin diye biliyorum

X