2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım hemen acile falan git... Allah korusun korkutmak gibi olmasın ama düşük tehliken olabilir... ona göre bi tedavi uygularlar
Zaten doktor kese gordu bebek gorunmedi bir hafta bekleyelim dedi her turlu ihtimal var iyide olabilir kotude dedi
Progesteron verdi fitil olarak kullaniyorum

Doktor efa1200 verdi.
ben sorvagen high dha diye bir şey aldım biraz araştırınca.
efa içerisinde yağ asitleri miktarı iyi ama epa>dha. Ama gebelikte önemli olan dha imiş beyin gelişimi için. Epa kalp damar hastalıkları için öneriliyormuş. Sorvagen high dha ürünü de zaten gebelik için muhtemelen içerisindeki dha miktarı bayağı tatmin edici geldi.
Çok teşekkür ederim ☺️ ben de ayriyeten dra sorarım decavit ile bağdaşan bi şey yoktur sanırım.

• Beğen
Reactions: H E
Vinalac kullanan var mı kızlar?
Doktorum onu önerdi kullanıyorum ama bulantı yapıyo sanki :KK43:

Vinalac kullanan var mı kızlar?
Doktorum onu önerdi kullanıyorum ama bulantı yapıyo sanki :KK43:
Ayy o benim midemi deli gibi ağritti. Emin olmak için 2 defa daha kullandim. Resmen midemin ağrısından duramadım. Bu yaşıma kadar dokunan tek vitamin sanirim.

Bebeğine isim bulan var mı???? Ben kararsızım🙄
Benim daha cinsiyeti bile belli değil ama iki isimde hazır. Bebek kıyafetlerini bile kız okursa bu oğlan olursa bu diye kaydediyorum tlden cinsiyet belli olsada almaya başlasam. Çok hevesliyim. 🥰

Benim daha cinsiyeti bile belli değil ama iki isimde hazır. Bebek kıyafetlerini bile kız okursa bu oğlan olursa bu diye kaydediyorum tlden cinsiyet belli olsada almaya başlasam. Çok hevesliyim. 🥰
Kız ismi çok ama erkeğe isim bulmak zor bence 😌

youtube dan mı yapıyorsun pilatesi? Takip ettiğin bir video var mı?
Ben de yoga yapıyorum bir hocayla. Evde de kendi kendime 1 gün pilates yapayım diyorum.
Hocayla yapıyorum şuan Online yapıyoruz . Çok iyi bir başlangıç yapmışsın .
gerçekten doğumdan inanılmaz faydası oluyor nefes egzersizlerinin ve hamilelik sürecince dinç oluyorsun .

İyi akşamlar. Kızlar tavsiyem tek isim koymanız. Okulda çok sıkıntı oluyor 😄 okulda ayrı evde ayrı isim kullanılıyor falan. Hatta iki ismin zararlı olduğuna dair makaleler var.

Leyla :) eşimin haberi yok gelince kararlaştırırız oda bi fikir söyler ona göre
Leyla çok otantik bir isim kulağa hoş geliyor. Yalnız ben mutlu bir Leyla görmedim biraz acı ve hüzünle bağdaşan bir isim sanki.

• Beğen
Reactions: H E
X