2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Meryem kimin ismiydi? Duru'yla uyumlu bir isimde olabilir kız ismi çok var insan seçmekte kararsız kalıyor.
Kimsenin ismi değil Meryem .
anlam olarak sevdiğim bir dini isim :)
Duruyla da uyumlu .

Ay ben hoşlanmıyorum bu kardeşlerinin isimlerinin birbiriyle uyumlu olma işini zira biz 3 kız kardeşiz isimlerimiz acayip uyumlu 😂😂😂
Hepimizin sonu Çin 🤣🤣

Duruyla da uyumlu .

Ay ben hoşlanmıyorum bu kardeşlerinin isimlerinin birbiriyle uyumlu olma işini zira biz 3 kız kardeşiz isimlerimiz acayip uyumlu 😂😂😂
Hepimizin sonu Çin 🤣🤣
Ay bizde oyleyiz😂😂 Ebru, Emel, Esra , Esma 😂😂 anneme diyorum cokmu aradiniz yahuuu

Ya hoşuna giden insanlar vardır elbet 😂 ama benlik değil :)
Oğlum olsaydı Hamza koyacaktım . Aileden birinin ismi değil
Benlikte degil❤😁😁 bende yigit Ali koycaktim olsaydi bizdende kimsenin ismi degil❤️❤️

Duruyla da uyumlu .

Hepimizin sonu Çin 🤣🤣
🤣 elçin, gülçin, burçin, nurçin tutturabildim mi bilemiyorum 😁 Duru ile uyumlu derken Berrak gibi mesela su yada saflığı temizliği çağırıştıran isimler gibi.

• Beğen
Reactions: H E
🤣 elçin, gülçin, burçin, nurçin tutturabildim mi bilemiyorum 😁 Duru ile uyumlu derken Berrak gibi mesela su yada saflığı temizliği çağırıştıran isimler gibi.
Araya bi Tuğçin sıkıştır 🤣 ben Elçin birde Burçin 😂😂 birdeeeeee kedimiz var mış Çin Çin hahaha şaka gibi

Ayy o benim midemi deli gibi ağritti. Emin olmak için 2 defa daha kullandim. Resmen midemin ağrısından duramadım. Bu yaşıma kadar dokunan tek vitamin sanirim.

Ay demekki sorun bende diil ilaçta gerçekten, bulantım azaldı normalde gün içinde olmuyor ama akşam ilacı içince mahvoluyorum :KK43:

Hocayla yapıyorum şuan Online yapıyoruz . Çok iyi bir başlangıç yapmışsın .
gerçekten doğumdan inanılmaz faydası oluyor nefes egzersizlerinin ve hamilelik sürecince dinç oluyorsun .

öyle değil mi inşallah hepimize iyi gelir. Sen önceki gebeliğinde yapmış mıydın?

• Beğen
Reactions: H E
X