2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sanmam canım söylemiyorlar genelde..
Ben çarşamba günü 15 haftalik olacağım soracağım bakim diceklermi devlette, söylemezse haftasına özele giderim:)
Bende hic devletle ugrasmim hemen özele gidim yeterince bekledim zaten 😅
Gözün aydın canım Sağlıkla gelsin miniğin 😍
E Elayagiz hoşgeldin canım ❤️ kız özlendiniz valla. Aman ugrasmasinlar bizimle biz bize burda çok mutluyuz 😍😍😍 darısı ceydaya hadi bakalim
Hosbuldum canim❤ Evet ya kimseye karistigimiz yok kendi kendimize gayet mutlu bi şekilde takiliyoruz nazara geldik 😅 amin kuzum MahidevranSultan MahidevranSultan de gelse tamam olcaz 😅

Ya benimde basa bulantim oluyorduda düne kadar. Bu sabah ilk defa mide bulantiyla uyanmadim. Iyi biseymi kötümü bilemedim simdi.🙄 su an midem bulaniyorda assiri degil yani
Benim 6 hafta 9+4 e kadar sürdü ama öyle aman aman her gün olmuyordu bir gün varsa 2 gün yoktu

Kesin beni de o şikayet etti 😅 ama dememem lazimdi her ne kadar öyle olduğunu dusunsemde😅 neyse hamile hamile insanların gunahini almim 😅

Allah bilir cinsiyet tahmininide ceyda yapmıştır ona rağmen ve konunun devamını da biliyorken orda öyle insanları kiskirtmak için oraya yazmak ancak ona yakisirdi

Evet kuzum engel yemiştim ama bir gündü allahtan artık yazdigim şeyleri üç kere düşüncem 😅

Yaaa çok şükür ben hep derim zaten bir kıza bir kız kardeş şart diye çok sansli kızların maşallah sağlıkla gelsin inşallah 😍 darisi bana demezsem catlarim 😅
Hoşgeldinn çok yazamasamda hep okudum inan seni ceyda2000 de yapılana çok üzüldüm iyi ki burdasın hepimiz yoklugunuzu hissettik 🌸

Merhaba arkadaşlar bugün ikili test yaptırdım doktorum bide cinsiyet kız gibi görüyorum dedi ama kendi doktorunuz daha net bilgi verir dedi sizce ikili testte söylenen çıkıyor mu cinsiyet varmı yaşayan 🌸♥️🤲🏻🧿 bende haziran annesiyim insallah rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin♥🌸
Bana da 12. Hafta da söylendi sonrasında başka dr muayene oldum o da aynı şekilde söyledi
Aminn umarım sağlıkla alırız kucağımıza 🌸

Kızlar merhaba öncelikle cinsiyet öğrenenler hayırlı olsun ben de 2 hafta sonra ikili için gideceğim inşallah öğrenebilirim 🙏🏼😊 doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum Antalya da olan var mı?

X