2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar nasiliniz ben çarşamba günü ceza yemiştim dün aksama kadar giremiyordum akşamda uykum var diye uyumusum öyle She- She- ne yaptın canım kontorol nasıldı yazmışsınızdir muhtemelen ama çok sayfa var banada özet gecsen olmazmi🙈
Canm nerelerdesin ya. Evet ceza almişsin gördük malesef. Neyse bitmiş nihayet. Benim kontrol iyi geçti. %99 kız dedi doktor 🤦‍♀️😁 2.kızım geliyor nasipse. İkili için kan verdim. Sonuç 4 gün sonra çıkacakmiş. Ama ultrason bulguları normal çıktı.

Kızlar sizinde her ultrasonda günleri oynuyor mu ? Haftası hep aynı ama gün olarak ya hesaptan bi gün ileri ya bi gün geri çıkıyor cihazda.
Evet benim öyle oluyo... devamlı kullandığım uygulamada adet tarihimi ona göre değiştiriyorum bende, aynı gitsinler diye 🙈 ama heralde bebeğin içerideki gelişimi ile alakalı. Bazen ileride bazen de geride oluyordur ya ondandır muhtemelen

Oraya kopyalayan da bize burada cinsiyet soran bizimle konuşan bir üye. Şimdi baktım..
Kesin beni de o şikayet etti 😅 ama dememem lazimdi her ne kadar öyle olduğunu dusunsemde😅 neyse hamile hamile insanların gunahini almim 😅
Evet ya msji kopyalan kişi bu topikten zaten :KK43: Ceydayi burdan tanıyorken böyle yazması hoş olmamış
Allah bilir cinsiyet tahmininide ceyda yapmıştır ona rağmen ve konunun devamını da biliyorken orda öyle insanları kiskirtmak için oraya yazmak ancak ona yakisirdi
E Elayagiz canım sende mi engel yedin
Evet kuzum engel yemiştim ama bir gündü allahtan artık yazdigim şeyleri üç kere düşüncem 😅
Canm nerelerdesin ya. Evet ceza almişsin gördük malesef. Neyse bitmiş nihayet. Benim kontrol iyi geçti. %99 kız dedi doktor 🤦‍♀️😁 2.kızım geliyor nasipse. İkili için kan verdim. Sonuç 4 gün sonra çıkacakmiş. Ama ultrason bulguları normal çıktı.
Yaaa çok şükür ben hep derim zaten bir kıza bir kız kardeş şart diye çok sansli kızların maşallah sağlıkla gelsin inşallah 😍 darisi bana demezsem catlarim 😅

Bana 22.haftaya verdi. İlkinde 20.hafta sonuna doğru yapilmişti.
İlkine bende baktım 19+4 te yapmisiz
Kızlar nasiliniz ben çarşamba günü ceza yemiştim dün aksama kadar giremiyordum akşamda uykum var diye uyumusum öyle She- She- ne yaptın canım kontorol nasıldı yazmışsınızdir muhtemelen ama çok sayfa var banada özet gecsen olmazmi🙈
Ayy şükür elacim hoşgeldin

Ceyda abla attigimiz mesjlari okuyo mu ne zamn doncek onsuz ve elasiz grup olmuyo insallah tez zamnda geri gelirler🤲🌹
Okuyordur heralde aslında o ceza alacak biseyde yapmamış gibi ama bilemedim ben geldim kuzum darisi MahidevranSultan MahidevranSultan e inşallah 😒
Güzel anneler günaydın🌸 10.30 da randevum dualarınızı eksik etmeyin çıkınca yazıcam inşallah❤
Yaa hadi güzel haberlerini bekliyoruz cinsiyet ogrenmediysen öğrenmeyi unutma😅

Kesin beni de o şikayet etti 😅 ama dememem lazimdi her ne kadar öyle olduğunu dusunsemde😅 neyse hamile hamile insanların gunahini almim 😅

Allah bilir cinsiyet tahmininide ceyda yapmıştır ona rağmen ve konunun devamını da biliyorken orda öyle insanları kiskirtmak için oraya yazmak ancak ona yakisirdi

Evet kuzum engel yemiştim ama bir gündü allahtan artık yazdigim şeyleri üç kere düşüncem 😅

Yaaa çok şükür ben hep derim zaten bir kıza bir kız kardeş şart diye çok sansli kızların maşallah sağlıkla gelsin inşallah 😍 darisi bana demezsem catlarim 😅
İnşallah hayırlı sağlıklı bir kız da sana nasip olsun canm🥰😀 ne zaman gidiceksin cinsiyet için

X