2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
2.gebelikte daha da xok merak ediliyormus bu cinsiyet hayirlisi ile ogrensek 😀 kizlar bu arada cok fazla ultrasona girmek de iyi degil diolar onada dikkat edin ben hem ondan hem koronadan doktor cagirmasina ragmen gitmedim 2 haftaya felan gitmeyi dusunuyorum gebelik biyunca 6 yada 7 kez ultrason oneriyorlar

Yaa kızlar çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz dualarınız için Allah razı olsun🤗💙 Önden bi baktı doktor çok şükür sağlıklı 💙❤ Oğlumuz olacaak🤗🤗🤗
Gözün aydın canım Sağlıkla gelsin miniğin 😍
E Elayagiz hoşgeldin canım ❤️ kız özlendiniz valla. Aman ugrasmasinlar bizimle biz bize burda çok mutluyuz 😍😍😍 darısı ceydaya hadi bakalim

Hanımlar benim bulantım 10 haftada bitti pek bulantı yaşamadım yani aslında oğlum da 10 haftada bitmişti ama yine de sormak istedim bulantısı cabuk biten var mı benim gibi 🥰

Kesin beni de o şikayet etti 😅 ama dememem lazimdi her ne kadar öyle olduğunu dusunsemde😅 neyse hamile hamile insanların gunahini almim 😅

Allah bilir cinsiyet tahmininide ceyda yapmıştır ona rağmen ve konunun devamını da biliyorken orda öyle insanları kiskirtmak için oraya yazmak ancak ona yakisirdi

Evet kuzum engel yemiştim ama bir gündü allahtan artık yazdigim şeyleri üç kere düşüncem 😅

Yaaa çok şükür ben hep derim zaten bir kıza bir kız kardeş şart diye çok sansli kızların maşallah sağlıkla gelsin inşallah 😍 darisi bana demezsem catlarim 😅
Hosgeldin ela 😚😚😚☺ kiz cezami yedin 🙄🙄🙄 milletim isi gücü yok yemim ederim. Hayir sevmedigim tartistigim birini bile sikayet etmem🤣hic ugrasamam ki millette varya

Bebeğin her organı farklı farklı büyüyor kızlar. Mesela karnı 13 haftaya uygunken başı yada boyu 14 olabiliyor. Ben detaylı bakan bir doktora gitmiştim her organını tek tek ölçüp söyledi.

İyi bari ya aslında oğlumda da bu sekılde olmuştu ama insan yine normal mi merak ediyor annelik işte bulantım bitti ama pek iştahım da yok 🥰
Ya benimde basa bulantim oluyorduda düne kadar. Bu sabah ilk defa mide bulantiyla uyanmadim. Iyi biseymi kötümü bilemedim simdi.🙄 su an midem bulaniyorda assiri degil yani

X