2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlaaarrr bugün kontrolüm vardı daha doğrusu 16 sındaydı ama ben bugüne çektim dayanamadım veee cinsiyeti kesinleşti 12 haftada yüzde 55 erkek demişti amaaaaa bugün kız olduğunu öğrendimmm MahidevranSultan MahidevranSultan E Elayagiz dua etmiştik inşallah yanılmıştır diye ve aynen öyle oldu çok ama çok mutluyum elacım darısı başına inşallah❤️

Kesin beni de o şikayet etti 😅 ama dememem lazimdi her ne kadar öyle olduğunu dusunsemde😅 neyse hamile hamile insanların gunahini almim 😅

Allah bilir cinsiyet tahmininide ceyda yapmıştır ona rağmen ve konunun devamını da biliyorken orda öyle insanları kiskirtmak için oraya yazmak ancak ona yakisirdi

Evet kuzum engel yemiştim ama bir gündü allahtan artık yazdigim şeyleri üç kere düşüncem 😅

Yaaa çok şükür ben hep derim zaten bir kıza bir kız kardeş şart diye çok sansli kızların maşallah sağlıkla gelsin inşallah 😍 darisi bana demezsem catlarim 😅
Bazen düsünsende oluyor öyle şeyler takma hiç😅

Kızlaaarrr bugün kontrolüm vardı daha doğrusu 16 sındaydı ama ben bugüne çektim dayanamadım veee cinsiyeti kesinleşti 12 haftada yüzde 55 erkek demişti amaaaaa bugün kız olduğunu öğrendimmm MahidevranSultan MahidevranSultan E Elayagiz dua etmiştik inşallah yanılmıştır diye ve aynen öyle oldu çok ama çok mutluyum elacım darısı başına inşallah❤️
Gözün aydın canım sağlıcakla gelsin prensesin 😍 Darısı bizlere

2.gebelikte daha da xok merak ediliyormus bu cinsiyet hayirlisi ile ogrensek 😀 kizlar bu arada cok fazla ultrasona girmek de iyi degil diolar onada dikkat edin ben hem ondan hem koronadan doktor cagirmasina ragmen gitmedim 2 haftaya felan gitmeyi dusunuyorum gebelik biyunca 6 yada 7 kez ultrason oneriyorlar
Ben ilk kızımda cok girdim araştırdım baya da bi sıkıntı olmuyor dogrulugu yok soylenti bence. bu sefer de ilk haftalarda cok gittim sonra baya uzadı

Allah gönlüne göre vermiş🙏

Hayirli cumalar kizlar:) dualarımız kabul çocuklarımiz sağlıklı olsun inşallah 🤲hemencik sorumu da sorayım sizlere😉çatlak kremi kullanmaya başladınız mı kullananlar ne kullanıyorsunuz acaba? şimdiden teşekkürler:))

Hayirli cumalar kizlar:) dualarımız kabul çocuklarımiz sağlıklı olsun inşallah 🤲hemencik sorumu da sorayım sizlere😉çatlak kremi kullanmaya başladınız mı kullananlar ne kullanıyorsunuz acaba? şimdiden teşekkürler:))
Ben kullanmadım normal kremler ile nemlendiriyorum arada bu ay baslicam artik. bi de göğüslerde catlıyor lierac kullanıcam hindistan c. Yağı felan kullananlr varms.
ilk hamilelikte yanlarım catladı cok kötü degıldı ama ucuncu dogumu olan annisler var mı ikincide nasil oluyor daha cok mu catlariz 😀

X