2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Eşim gelince :) 21 ile 30 Aralık gibi
Ali ekiz hoca ya gittik bugün ikili test ve genel Bi kontrol oldu çok memnun kaldım valla ya. Detayli için de şimdiden gün aldik bakalım. Siz de ona gitmiştiniz galiba öyle bi konusma olmustu

Reactions: H E
Kızlar sizinde her ultrasonda günleri oynuyor mu ? Haftası hep aynı ama gün olarak ya hesaptan bi gün ileri ya bi gün geri çıkıyor cihazda.

Tahmini Doğum tarihimiz aynı benim de 5 ocakta randevum. Günler nasıl geçecek hiç bilmiyorum
Benimde 12 ocakta randevum cinsiyetide ogrenemedim o zamna ogrenicez insallah herhalde en gec randevusu olan benim burda insallah car cabuk gecer gunler

Ceyda abla attigimiz mesjlari okuyo mu ne zamn doncek onsuz ve elasiz grup olmuyo insallah tez zamnda geri gelirler

Günaydın bayadır yazamıyorum büsürü birikmiş bide hepsini okuyamadım ama Ceyda için çok üzgünüm hiç haber yok mu yazmadı mı hiç

Kızlar sizinde her ultrasonda günleri oynuyor mu ? Haftası hep aynı ama gün olarak ya hesaptan bi gün ileri ya bi gün geri çıkıyor cihazda.
Benim aynı gün yapılan ölçümde bile 1 gün farketmişti. Benimki zaten tüp bebek olduğu için adetle çok uyumlu olmayabilir demişti doktor da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…