2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Merhaba arkadaşlar bugün ikili test yaptırdım doktorum bide cinsiyet kız gibi görüyorum dedi ama kendi doktorunuz daha net bilgi verir dedi sizce ikili testte söylenen çıkıyor mu cinsiyet varmı yaşayan 🌸♥️🤲🏻🧿 bende haziran annesiyim insallah rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin♥🌸

Merhaba arkadaşlar bugün ikili test yaptırdım doktorum bide cinsiyet kız gibi görüyorum dedi ama kendi doktorunuz daha net bilgi verir dedi sizce ikili testte söylenen çıkıyor mu cinsiyet varmı yaşayan 🌸♥️🤲🏻🧿 bende haziran annesiyim insallah rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin♥🌸
İkili testte cinsiyetle ilgili birşey söyleniyor mu ?

İkili testte cinsiyetle ilgili birşey söyleniyor mu ?

Benim 12+2 idi, bana da söyledi doktor🤷‍♀️ Bu haftalarda %5 yanılıyoruz dedi ama baya da iddialı bir oran bilemedim🙄 Bazılarına 10. haftada bile söylüyorlar, 10. Haftada benim bebiş bebişe bile benzemiyordu ki🤷‍♀️

Bu dünya için cok zor bir imtihan ama ahireti düşündükçe o kadar mutlu oluyorum ki bana sefaatci olacak 2 evladım var beni cenntte bekleyen 2 yavrum var rabbim bana cennette de anne olmayı nasıp bunlar o kadar güzel ki ama güzel oldugu kadar da cok zor bir imtihan inşallah hayırlısıyla geceriz bu imtihanı 🤲
Amin canım ❤️

Maşallah sağlıkla al kucagina inşallah ne güzel beraber büyürler artık :) ay 1. İcin ne uğraştık demi 😅 benim oğlan 18 aylık oldu büyüdü artık kendi kendine takılıyor 😃. İkinci bebeğin cinsiyeti belli mi?
Kız canım oda :) 2 kız kardeş 😻♥️
benım kızda kendi kendine takılıyor hahaha çok başıma buyruk benle alakası yok sağolsun 😂

ee sen düşünüyormusun 1 tane daha 🤣

Canım bırak aciz insanların en kolay ve en cok basvurdugu yoldur annelige laf etmek iyi bi anne olduğun için vuracağı yeri iyi bilirler. bu boyledır herkesın agzına sakız oldu bu annelıge laf atmak gül gec hiç umursama.
Aynen takmayacagim zaten deymezdi bos laf yapti beni engelletti

X