2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ne kadr da oğrenmek istemeskde insan merak ediyor işte kızım ya da oğlum diyebilmek için

Evet ya İnsanların acımzasızca birbirlerine yazdıklarını görünce artik ben de soğudum giresim kalmadı eskiden böyle değildi buralar sanki

Öyleydi gerçekten, ilk başlarda ne keyifli ve doğal bi ortamdı
Düzelir tekrar umarım

Allah yaşatmasın bıdaha canım bızımde yakının ıkı oğlu bıde kızı öldü ikisi doğumda öldu biri de engelli oldu oda bir yasında öldü her halimize sukurler olsun

En son kızımın ki hemen belli olmustu ne güzel 11. Haftada
Bence drlarda is yok

Ya 11 de mii bugün bende tam 11 oldum artık öğrenebilirim demek, 3 gün önce gitmemiş olsam şansımı zorlardım yarın gidip ama kıyamam miniğe sürekli ultrasona girmeyeyim

Allah yaşatmasın bıdaha canım bızımde yakının ıkı oğlu bıde kızı öldü ikisi doğumda öldu biri de engelli oldu oda bir yasında öldü her halimize sukurler olsun
İmtihan canım imtihan buna da şükür cok şükür rabbim bana cennet annesi olmayı nasip etti cok şükür inşallah bu dünyada da mahrum etmez inşallah 2 sefaatcim beni bekliyor cennette inşallah onlara layık anne olurum vardır rabbimin bir bildiği

Ya 11 de mii bugün bende tam 11 oldum artık öğrenebilirim demek, 3 gün önce gitmemiş olsam şansımı zorlardım yarın gidip ama kıyamam miniğe sürekli ultrasona girmeyeyim
Yok sen bekle zamanında git öğrenirsin inşallah doktoruna bağlı tahmine cok güvenme ama

Canım çok zor süreçler atlatmışsın en ağırı sanırım son haftalarda bebeği kaybetmek. Eminim canın çok yanmıştır. Ama rabbim sana tekrar evlat nasip etmiş inşallah bunda hiç bir sıkıntı olmayacak sağ Salim kucağına alıp koklayacaksın yavrunu
Ben de hep bu ihtimalden korkarım. Çorap bile almıyorum bebeğe ya bişey olursa diye. Allah göstermesin hiç bi anneye.

Yapacak bir şey yok canım vardır rabbimin bir bildiği mecbur alacaktık bilemeyiz ki böyle olacagını zaten biz bütün alışverişi 25 haftadan sonra yapmaya başlamıştık ne diyelim hersey imtihan hersey nasip sabırla bekliyorum mükafatımı inşallah bu bebeğim yaralarıma merhem olur

Çok kötü dayanması güçtür üzüldüm
İnsallah sag salim aliriz kucaklarimiza

Benim kaybım yok ama ben de korkuyorum yine de bol bol dua edip tevekkül etmek lazım rabbim her şeyin en iyisini bilir böyle bi imtihan ile sınamasın kimseyi sağlıkla kavuşalım inşallah
Bu dünya için cok zor bir imtihan ama ahireti düşündükçe o kadar mutlu oluyorum ki bana sefaatci olacak 2 evladım var beni cenntte bekleyen 2 yavrum var rabbim bana cennette de anne olmayı nasıp bunlar o kadar güzel ki ama güzel oldugu kadar da cok zor bir imtihan inşallah hayırlısıyla geceriz bu imtihanı

Allahım kimseyi evlat acısıyla sinamasin ya çok çok zor bisi tahmin etmek zor değil
Bu dünyada en zor imtihan evlat imtihanı üstüne diyecek başka hiç bir sey yok ben nerdeyse yaşamıyorum 9 aydır rabbim bana bir mucize daha gönderdi inşallah o yaralarıma merhem olur inşallah rabbim tekrardan sınamaz aynı acıyla hakkımzda hayırlsı olsun inşallah

Merhaba arkadaşlar

Bende kısmetse haziran annesi olacağım inşallah 21 haziran görünüyor doğum. Tüp bebekle hamileyim. Daha önce doğal yolla 3 kaybım olduğu için sizleri okusam da yazmaya cesaret edemedim, hep elim yüreğimde.

Şimdilik her şey yolunda, Dilerim hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.

Bu hafta kontrole gittim. Cinsiyeti söyleyim mi deyince heyecanla söyleyin dedim erkek gibi bu haftalarda yanılma olabiliyor beni biraz zorladı dedi.Biraz da erken tabi bilemedim değişir mi ne olur.Bakalım sağlıkla sıhhatle gelsin de tatlı heyecanlar hepsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…