2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
yukarı göbek deliğine doğru mu yoksa sadece alt karın mı? Ben 3 kilo aldım 3 ayda alt karnım çok az şiş gibi sonra arada ikiye bölünüyor ve herzamanki göbeğim
Boyumuz kilomuz aynı bende de alt tarafta bi dolgunşuk var gibi sanli göbeğim çıkacak artık.

Merhaba arkadaşlar bugün ikili test yaptırdım doktorum bide cinsiyet kız gibi görüyorum dedi ama kendi doktorunuz daha net bilgi verir dedi sizce ikili testte söylenen çıkıyor mu cinsiyet varmı yaşayan bende haziran annesiyim insallah rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin♥

İkili testte cinsiyetle ilgili birşey söyleniyor mu ?

İkili testte cinsiyetle ilgili birşey söyleniyor mu ?

Benim 12+2 idi, bana da söyledi doktor Bu haftalarda %5 yanılıyoruz dedi ama baya da iddialı bir oran bilemedim Bazılarına 10. haftada bile söylüyorlar, 10. Haftada benim bebiş bebişe bile benzemiyordu ki

Benim 12+2 idi, bana da söyledi doktor Bu haftalarda %5 yanılıyoruz dedi ama baya da iddialı bir oran bilemedim Bazılarına 10. haftada bile söylüyorlar, 10. Haftada benim bebiş bebişe bile benzemiyordu ki
Cinsiyet 11.haftanın sonunda falan oluşuyor. 10.haftada pek olmaz gibi..

Amin canım

Ceydayla elayagiza noldu acaba... hala giremediler mi

Kız canım oda :) 2 kız kardeş
benım kızda kendi kendine takılıyor hahaha çok başıma buyruk benle alakası yok sağolsun

ee sen düşünüyormusun 1 tane daha

Aynen takmayacagim zaten deymezdi bos laf yapti beni engelletti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…