2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hadi gözün aydınsağlıklı olsunda
Saol canım aynen öyle sağlıklı olsunlar cinsiyet önemli değil
Gözün aydın canım sağlıklı olsunlar da cinsiyet o kadar da önemli değil bence
Saol canım sormadım bile dr kendi dedi cinsiyeti göstermiyor diye 14 yıl sonra geldi mucizem hiç önemli değil sağlık olsun yeter

Benim miniğimde taklalar atıyoyodu bi an yerinde göremedik cinsiyette yine tahmine kaldık bu yüzden mi acaba
O yüzdendir canım birden zıplıyor bomboş sonra tekrar geri geliyor ❤ bakalım yarın ne yapacak dualarınızı bekliyorum inşallah sağlıklı olsunda cinsiyeti o kadar merak etmiyorum dualarınızı bekliyorum arkadaşlar inşallah sağlıklıdır yavrum. Geçen gittiğimizde 10+4 çıkmıştı bağırsakları içeri geçmemışti göbek kordonunun ordaydı siz hiç duydunuz mu? doktorum 2 hafta sonraya geçmezse amniyosentez falan dedi korktum açıkçası. yarın 12+4 olcak inşallah sağlıklıdır❤

Herkese merhabalar ben de Temmuz annesi olacağım inşallah 2. Hamileliğim ama cinsiyeti bu kez daha çok merak ediyorum sizlerin bir çoğu öğrenmiştir belki kese şekline göre cinsiyet tahmini yapabilen var mı acaba lütfen bi baksanız 6+6 hastalıkken çekilmişti

Eklentiler

• B7C63350-A8CD-462A-9F3E-785C2F80C39B.jpeg
    106,3 KB · Görüntüleme: 34
  • E2EA0F3C-E435-40E9-AFCB-183AD090267A.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 32
İnşallah canım dualarım seninle Bol bol dua et Allah'ın izniyle hayırlı haberler alacaksın

Gözünüz aydın canlar ne güzel cogunuz öğrendiniz cinsiyeti . Rabbim sağlıkla bı avazda almayı nasip etsin inşallah
Ben de bugün tiroit için tekrar kan verdim sağlık ocağında yüksek çıkmıştı biraz .
Yarın da cinsiyet için tekrar çağırmıştı. Bakalım yarın öğrenmek nasip olacak mı

Merhaba hanımlar biraz uzak kaldım hatırlıyorsunuz herlade beni 2 kaybım vardı oğlumu kaybetmiştim bu gebelikte cok zorladı beni en başta cok kanamam oldu 6 haftalıkken falan doktor kalp atısı zayıf falan demişti cok kötü günler gecirdim yine ama 10 haftalıkken kontrole gittim cok şükür hersey iyiydi rabbim bu sefer kavuşmayı nasip etsin inşallah

Aynen ben de merak etmiyordum ama benim gün baya ilerledi hala belli değil Sağlıklı gelsin de Ben hiç duymadım canım öyle bir şey usg de görüldü sanırım inşallah bi problem olmaz daha kücük gecer umarim

16.haftada hala belli diil mi cinsiyeti miniğin bi sonraki gidişime 14 haftalık olacak diye kesin belli olur diyodum, çokta bel bağlamayım en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…