2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Aslında en doğrusu o mesela doyduğu kadar kendi yese ama biz anneler o anda o tabağı bitirmezse öleceğini falan düşünüyoruz 😅
Bizim ki koltukta amuda kalktıktan sonra inip elimdeki şeyi alıp yediğini bilirim 🤦🏼‍♀️
Hikaye mevzusuna hiç girmeyelim aynı kitapları tam 100 bininci kez okudum ben yatmadan önce😰
Aynen az da yese doyarlar aslında ama annelik iç güdüsü 😅
Bi daha anlat demeleri yok bi de canları sağolsun allah sağlık versin 😊

Kızlar ben çok kusuyorum sabah kan sulandırıcı hap içiyorum 1Saat sonra kusuyorum yedigim bi iki lokmayı acaba kan sulandırıcı hapida çıkarmış oluyor muyum ? Etkisi olmaz mi bilen var midir ?
Bende çok fazla kusuyorum. Hamileliği öğrendiğimden beri zayıflamışım. Doktorum Serum takviyesi aldırıyor sürekli vitamin içerikli. İlaçları yutuyorum hemen çıkarıyorum. Faydası oluyordur diye düşünüyorum. Leblebi, ayva, limon, kraker hiç bir şey bastırmıyor midemi.

Bende çok fazla kusuyorum. Hamileliği öğrendiğimden beri zayıflamışım. Doktorum Serum takviyesi aldırıyor sürekli vitamin içerikli. İlaçları yutuyorum hemen çıkarıyorum. Faydası oluyordur diye düşünüyorum. Leblebi, ayva, limon, kraker hiç bir şey bastırmıyor midemi.
Doktoruma da anlattım prilam verdi. Onu içiyorum onu da çıkarıyorum. Tekrar al ilaçları filan demedi.

Tozu yutmasi daha zor gibi çünkü suyla yutunca ağzında tat bırakacak muhtemelen kötü zaten tadı da. Kuru da olmaz zaten. En iyisi kapsül :)
Evet tozla sadece bir kere denedim tadı berbattı o günden beri kapsülü yutuyorum:))

Banada ac karnına sabah içme yemekten 2 saat sonra iç yoksa bulantı yapar dedi direk yuttum bende 🤭
Ben kendimi bildim bileli aç karnına alıyorum, kendimi bildim bileli derken eskiden de kullanıyordum:)) bana aç karnına iç dediler çünkü😅ama bulantı yapmadı hiç:))

Aynen az da yese doyarlar aslında ama annelik iç güdüsü 😅
Bi daha anlat demeleri yok bi de canları sağolsun allah sağlık versin 😊
Ezberlemeye çalışıyorlar sanırım başka bir açıklaması olamaz 😅
İnşallahh, yanımızda olsunlar da herşeye razıyız🥰🥰

Çok teşekkür ederim canım benimmm Allah razı olsun 🥰🥰
Sıra senin prenseste 😍😍
Yok yok Dilara da doktor yanıldı ben yanılmadım erkek onunki başka bir açıklaması olamaz 😅😅
İnsalah canım 😅 önemli olan sağlık kuzum ya kızda olsa erkekte olsa rabbim sağlıkla kucağıma versinde gerisi teferruat😅 ama yinede insalah yanilmamisindir😅
Çok sevindim bitmesine ama sen yine de dikkat et kendine 🤗😊
Sağol canim dikkat edecektim ama hava çok güzel tam perde yıkayıp cam silmelk diye yavaş yavaş yapıyorum gene ama dinlene dinlene😅 hap yüzünden cam silerek uyuyakalmadigim sürece sorun yok😅
Benim için mühim olan sağlık kuzum çok fark etmiyor ilk bebişim ya zaten kesin demedi öyle gözüküyor ama 1 ay sonra belli olur dedi🤭
Yaaa kesinlikle öyle canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍

Bulantısı devam edenlere patlamış mısır da iyi geliyor. Denemek lazim

İnsalah canım 😅 önemli olan sağlık kuzum ya kızda olsa erkekte olsa rabbim sağlıkla kucağıma versinde gerisi teferruat😅 ama yinede insalah yanilmamisindir😅

Sağol canim dikkat edecektim ama hava çok güzel tam perde yıkayıp cam silmelk diye yavaş yavaş yapıyorum gene ama dinlene dinlene😅 hap yüzünden cam silerek uyuyakalmadigim sürece sorun yok😅

Tabi önce sağlık gerisi boş 🥰
Yanılmadım ama😅

Ah ya yapmayaydin keşke dikkat et

Ah ya yapmayaydin keşke dikkat et
Kuzum bayadir yapmiyordum batmış hep mecbur yapcam eşimde sağolsun uzanmım diye sadce perdeleri çıkardı yardım etti sözde 😅😅😅 ama çok uzanmadan yavas yavaş siliyorum bi oda bitti dinlenme molası verdim kendime 10 dakika sonra diğer odaya geçerim yarım saatte onu silincs dinlenirim allah in izniyle bişey olmaz cok sukur kanamam ağrım falanda yok ya onun rahatlığıyla yapıyorum 🙈

X