2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kizlar hastahameye gidiyoeum. Akintiyla beraber pembemsi kanamam geldi yine... baska hastahameye gidicem bu sefer. Pazartesiye kadar dayanamiycsm. Progesteron ise yariyordu güya dünden su ana kadar bisey yoktu..
Birşey olmaz inşallah canım dualarım seninle..bize de haber ver mutlaka

Gözünaydin canım bu direnç olayina her doktor bakiyor mu acaba
Sağol canım bilmiyorum ki detaylı ultrason gibi baktı kırmızı mavi ışıklar vardı ekranda onlara bakarak dinledi bebeğin böbrek mide diğerine kafasına falan baktı kız bebişim gülümseyip kafa sallıyordu çok sasirdim

Kizlar hastahameye gidiyoeum. Akintiyla beraber pembemsi kanamam geldi yine... baska hastahameye gidicem bu sefer. Pazartesiye kadar dayanamiycsm. Progesteron ise yariyordu güya dünden su ana kadar bisey yoktu..
Geçmiş olsun proluton iğne hemen kesiyor kanamayı

Selamlar tekrar
Bugün gittim, bebişi gördüm keyfi yerinde görünüyor 11+0’ım ama kendisi 11+4 önden gidiyor. Erkek olma ihtimali varmış ama net bilgi değil:)
Masallah kuzuya ya bugun 11+4 se senin benimde 11+4 canim.ayni gidiyor cinsiyet tahmininde bulunmadi dr devlet ya normal bir ay icinde kesinlesir herseyin yolda ise cok sukur gerisi muhim degil

Masallah kuzuya ya bugun 11+4 se senin benimde 11+4 canim.ayni gidiyor cinsiyet tahmininde bulunmadi dr devlet ya normal bir ay icinde kesinlesir herseyin yolda ise cok sukur gerisi muhim degil
Hepimizinkine masallah canım inş sağlıkla alırız kucağımıza Bana da 1 ay sonra dedi ama bence ikili tarama testinde görürüz benimki 18 Aralık’ta ancak girebileceğim

Peki kannicin veriliyo acaba benim bilgim pek yokta
Down sendromlu olup-olmadığı için ama dr kesin sonuç vermiyor dedi riskli olursa araştırılır sebebi saptanır ki birdaha karşılaşılırsa ona gore değerlendirilir dedi bir nevi birşey cikarsa erkenden alınır bebek demek istedi bende kabul etmedim yaptırmadım

Benimde ikili test yapacaklar da bide kan aliriz dedi bende ozaman soylerum artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…