2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çatlak için ne kullanacaksınız? Karar verdiniz mi ? Ben banyodan çıkmadan önce Organik Hindistan Cevizi yağı kullanıyorum. Yani ortalama 2 günde bir. Ama özellikle karın için her gün kullanacağım bir krem alacağım karar veremedim?

Selaaam ben geldiiim😍
Kan pıhtılaşmasına tekrar baktılar birşey yok bıraktım iğneyi falan:)
Diyetisyene yönlendirdi çünkü hem kabızlık sorunum var hem benim kilo dengemi tutturamadığımı biliyor hemde tansiyon.. limonu ve eriği bol tuzlayarak yediğim için kendimle gurur duyuyorum😐
Göğüslerimin çok kaşındığını söyledim çatlak kremi kullanacağım bundan sonra:KK43:
Ek olarak kızım olacağı kesinleşti hatta bu sefer ben bile anladım diyebilirim 🥰 alışverişe başlayabilirsin dedi bana😍
Diğer herşey yolunda çok şükür:)
Ek olarak kızım 1 hafta önden gidiyormuş bu yüzden cinsiyet falan net bir şekilde anlaşılabildi tombiş bir kız geliyor dedi😍🥰
Gözünaydin canim 🥰🥰😍 Tansiyon sorunun çikti

Çatlak için ne kullanacaksınız? Karar verdiniz mi ? Ben banyodan çıkmadan önce Organik Hindistan Cevizi yağı kullanıyorum. Yani ortalama 2 günde bir. Ama özellikle karın için her gün kullanacağım bir krem alacağım karar veremedim?
Lierac jel iyiyms ben kizimda bioil bi yağ sürdüm fazl mi geldi bilmiyorum alerji yapti iki hafta kaşindim gebelik alerjisi gibi bir şey mi bilemiyorum ama çok fenaydi busefer bilindik markalar kullanacağım ben kaşinmaya başladim bile

Eklentiler

• 3A88137A-C33D-49FA-9E47-44A3AEB968EF.jpeg
    3A88137A-C33D-49FA-9E47-44A3AEB968EF.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 40
X