2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Maşallah maşallah inşallah sağlıkla gelsin

Gözünaydın cnm, sen serklaj oldun mu peki?
Şu an 4.5 cm ölçtü Dr. Seni 9. Aya kadar götürür diyemem açılma oladabilir ilerleyen aylarda olmayadabilir, bunun garantisini sana veremem, ama şu an normal gebeler gibj sorun yok, serklajin da zararı yan etkileri var senjn sorunun yokken tedbir için sana zarar verebilir dedi yapmayi uygun gormedi ama buna sevinmeli miyim uzulmeli miyim bilmiyorum

IMG_20201204_223957.jpg
cinsiyet belli olanlar uyuyor mu size:))

Arkadaşlar gebeyken benim haftamda ve ilerleyen haftalarda karın bölgesine ağda yapılabiliyor mu ya da epilasyon aleti ile alınabiliyor mu? Bunu gerçekten merak ediyorum.. MahidevranSultan MahidevranSultan
Canım 5.aya kadar ağda yapabilirsin 5.aydan sonra göğüslere karın bölgesine ve genital bölgeye yapılmamalı bugün sormuştum:))

Selaaam ben geldiiim😍
Kan pıhtılaşmasına tekrar baktılar birşey yok bıraktım iğneyi falan:)
Diyetisyene yönlendirdi çünkü hem kabızlık sorunum var hem benim kilo dengemi tutturamadığımı biliyor hemde tansiyon.. limonu ve eriği bol tuzlayarak yediğim için kendimle gurur duyuyorum😐
Göğüslerimin çok kaşındığını söyledim çatlak kremi kullanacağım bundan sonra:KK43:
Ek olarak kızım olacağı kesinleşti hatta bu sefer ben bile anladım diyebilirim 🥰 alışverişe başlayabilirsin dedi bana😍
Diğer herşey yolunda çok şükür:)
Ek olarak kızım 1 hafta önden gidiyormuş bu yüzden cinsiyet falan net bir şekilde anlaşılabildi tombiş bir kız geliyor dedi😍🥰
Hadi gozunn aydin allah saglicakla kucagina almayi nasip eder insallah

Canım 5.aya kadar ağda yapabilirsin 5.aydan sonra göğüslere karın bölgesine ve genital bölgeye yapılmamalı bugün sormuştum:))
Ahahaha sen süpersin ya canım benim 🤩😍o zaman jilet kullancaz beşinci aydan sonra ,birde ben aktardan çatlak önleyici vazelin tarzı karışım yağ aldım ,aktar gebelere bunu öneriyoruz dedi aldım da içinde 10 çeşit yağ var kantaron özlü ama içime kurt düştü sonradan bir zararı olur mu acaba diye 😅

Selaaam ben geldiiim😍
Kan pıhtılaşmasına tekrar baktılar birşey yok bıraktım iğneyi falan:)
Diyetisyene yönlendirdi çünkü hem kabızlık sorunum var hem benim kilo dengemi tutturamadığımı biliyor hemde tansiyon.. limonu ve eriği bol tuzlayarak yediğim için kendimle gurur duyuyorum😐
Göğüslerimin çok kaşındığını söyledim çatlak kremi kullanacağım bundan sonra:KK43:
Ek olarak kızım olacağı kesinleşti hatta bu sefer ben bile anladım diyebilirim 🥰 alışverişe başlayabilirsin dedi bana😍
Diğer herşey yolunda çok şükür:)
Ek olarak kızım 1 hafta önden gidiyormuş bu yüzden cinsiyet falan net bir şekilde anlaşılabildi tombiş bir kız geliyor dedi😍🥰
Ayy muhteşem ,gözün aydın olsun cağnııım😍😍 bende iğne ve coraspin kullanıyorumda pıhtılaşma için ,doktor bana da 12. Haftada bırakabiliriz belki demişti onu nerden anlıyor pıhtılaşmanın bittiğini

Ben sırtüstü yatıyor sanıyordum nasıl anladınız sırtı dönük yattığını bilmediğim için soruyorum
Ilk bebegimden biliyorum onunda boyle bir usgsi vardi doktor demisti sirti donuk diye sanirin zaten hic bir cikinti yok burnu felan mutlaka belli oluyo dunduz suan belki yanlis biliyorumdur simdi kafanizi karistirmayim

Ayy muhteşem ,gözün aydın olsun cağnııım😍😍 bende iğne ve coraspin kullanıyorumda pıhtılaşma için ,doktor bana da 12. Haftada bırakabiliriz belki demişti onu nerden anlıyor pıhtılaşmanın bittiğini
Sağol canım 😍😍Parmaktan sadece 1 damla kan alıp pıhtılaşma süresine bakıyorlar ona göre belirliyorlar:))

X