2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Banada kız gibi duruyor ama net birşey söyleyemem dedi ya geçen pazartesi 4.5 cm boyu şimdi hem 1 gün geri çıktı hemde boyu 6 cm çıktı çok az uzamış sanki acaba neden 1 gün geriledi tamda rayına oturmuştu
Canım öyle pimpiriklenme bence, o yoluna girer inşallah çok sık bastırınca sen öyle hissettim ama gayet güzel büyüyordur . Bana da kıza benziyor ama bir şey diyemem çok erken dedi

20201204_181302.jpg

Işte teyzeleri kıpır kıpırdı dr zor ölçtü ensesini pozisyon beklerimi esnada baktı cinsiyete kıza benziyor ama daha çok erken dedi taa ocağın 5 ine randevu verdi

O ne demekmis ki canim
Sanırım kan rahime zor mu gidiyor pihtilasmami var anlamadım dr tanıma giden damarı dinledide atışı biraz sıkıntılı gibi geldi sanırım ondanoyle dedi coraspirine devam et 1 ay sonra düzelmezse başka ilaç kullanırsın ama düzelebilir dedi acaba çikolatayla borek yemistim o mu yapti

Sanırım kan rahime zor mu gidiyor pihtilasmami var anlamadım dr tanıma giden damarı dinledide atışı biraz sıkıntılı gibi geldi sanırım ondanoyle dedi coraspirine devam et 1 ay sonra düzelmezse başka ilaç kullanırsın ama düzelebilir dedi acaba çikolatayla borek yemistim o mu yapti
Hic bilmiyorum canım yemen gerekenleri sordun mu alakası varsa eğer. Ilacın ise yarar inşallah 🤲🤲

Kızlar geldim ancak kendime geldim , korkumdan tahlil sonuçlarım çıktı hepsi temiz çok şükür kromozomları temiz. 12+0 olduk . Cinsiyetide belli ama eşim biliyor ben öğrenmek istemedim bu gidişte zaten patlayıp söylicek gibi :) size minik fasulyemin resmini atıyorum . Progestanı durdurdu doktor innate pronatal diğe bir takviye verdi omega vitamin vs.. herşey çok güzel.. eşim ilk defa geldi ultrasona çok duygulandım 🥰
Çok sevindim

X