2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yaaaa harikaa hadi tekrar gözünaydın hayırlı olsun ❤️
Çok sevindim inşallah sağlıkla gelsin minik prenses 🥰
MaşAllah canim ya tekrar gözün aydın ❤kesinleşmiş darısı bizlere insAllahhh 😊
MahidevranSultan MahidevranSultan cok sevindim cnm ne guzel gonlunce oldu saglikla al kucagina insallah😍😍😍😍😍🧿

Dilaraerdogan Dilaraerdogan seninde belli oldumu canim cinsiyetin
Ayy çok teşekkür ederim canlarımmm🥰🥰
Seviyorum sizi iyiki varsınız ❤️❤️

Selaaam ben geldiiim😍
Kan pıhtılaşmasına tekrar baktılar birşey yok bıraktım iğneyi falan:)
Diyetisyene yönlendirdi çünkü hem kabızlık sorunum var hem benim kilo dengemi tutturamadığımı biliyor hemde tansiyon.. limonu ve eriği bol tuzlayarak yediğim için kendimle gurur duyuyorum😐
Göğüslerimin çok kaşındığını söyledim çatlak kremi kullanacağım bundan sonra:KK43:
Ek olarak kızım olacağı kesinleşti hatta bu sefer ben bile anladım diyebilirim 🥰 alışverişe başlayabilirsin dedi bana😍
Diğer herşey yolunda çok şükür:)
Ek olarak kızım 1 hafta önden gidiyormuş bu yüzden cinsiyet falan net bir şekilde anlaşılabildi tombiş bir kız geliyor dedi😍🥰
Gözünaydın cnm maşallah prensese

Selaaam ben geldiiim😍
Diyetisyene yönlendirdi çünkü hem kabızlık sorunum var hem benim kilo dengemi tutturamadığımı biliyor hemde tansiyon.. limonu ve eriği bol tuzlayarak yediğim için kendimle gurur duyuyorum😐
Göğüslerimin çok kaşındığını söyledim çatlak kremi kullanacağım bundan sonra:KK43:
Ek olarak kızım olacağı kesinleşti hatta bu sefer ben bile anladım diyebilirim 🥰 alışverişe başlayabilirsin dedi bana😍
Ek olarak kızım 1 hafta önden gidiyormuş bu yüzden cinsiyet falan net bir şekilde anlaşılabildi tombiş bir kız geliyor dedi😍🥰
Ay ne mutlu sana canim benim rabbim gonlune gore hayirli kiz versin ins tansiyon sorunu mu sende bende ilerleyen zaman tansiyon cikabilir diye kan sulandirici basladi suan tansiyon 9/5 geziyorum hep dusuk minik patikler or kizcene

Canım çok sevindim kontrolün iyi gecmesine ve kızın kesinlesmesine🥰🥰🥰
Ama sen yine de sat tarihi neyse onu baz al bazen ölçüm önden gidiyor bazen zamaninda gidiyor çünkü 😊
Çok sağol canım beniiim🥰🥰
O zaman geri düzeltmeye gidiyorum 🙈😅

Ay ne mutlu sana canim benim rabbim gonlune gore hayirli kiz versin ins tansiyon sorunu mu sende bende ilerleyen zaman tansiyon cikabilir diye kan sulandirici basladi suan tansiyon 9/5 geziyorum hep dusuk minik patikler or kizcene
Çok teşekkür ederim canımın içi 😍🥰Ya valla niye oldu bilmiyorum kan sulandırıcıyı bıraktırdı bana tam tersi o kadar tuzlayıp yersem olacağı bu😅
Oyy pek tatlı olur😍 annemle kayınvalideme söyleyeyim de örsünler hatta şu an aklıma çok iyi bir cinsiyet haberi verme fikri getirdiin çok sağol🙈🥰

Kizlar sizce erkek mi bi kizim var doktor erkeğe benzeti ama bakalim daha 12 haftakik :)bana göre çok erken

Eklentiler

• IMG-20201204-WA0002.jpeg
    IMG-20201204-WA0002.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 40
Banada kız gibi duruyor ama net birşey söyleyemem dedi ya geçen pazartesi 4.5 cm boyu şimdi hem 1 gün geri çıktı hemde boyu 6 cm çıktı çok az uzamış sanki acaba neden 1 gün geriledi tamda rayına oturmuştu
Ay kız sıkma canını hemen 1 gün alt üstü ayrıca az falan da büyümemiş🥰
Ayrıca ben şu an şoktayım kız mı dedi yani baya baya😳😳

Selaaam ben geldiiim😍
Ayy maşallah boncuğa büyümüşte annesini sevindirmeye başlamış 😍inşallah sağlıkla gelir sevincin iki katlar canım çok sevindim yaa 💞💞😍😍

X