2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çok teşekkür ederim canımın içi 😍🥰Ya valla niye oldu bilmiyorum kan sulandırıcıyı bıraktırdı bana tam tersi o kadar tuzlayıp yersem olacağı bu😅
Oyy pek tatlı olur😍 annemle kayınvalideme söyleyeyim de örsünler hatta şu an aklıma çok iyi bir cinsiyet haberi verme fikri getirdiin çok sağol🙈🥰
Sende sagol bal hep mutlu ol kizi duyunca agiz kulaklarda gozlerde kalpler yakismis sana :KK68: ben okadar cok tatli tuzlu tuzsuz yiyorumki midem karma karisik inan bu haftalarda degilde 29 haftalara yakin tansiyon tehlikeli dikkat et canim rabbim korusun

tubaslk tubaslk canım nerelerdesin??❤️
Kızlar geldim ancak kendime geldim , korkumdan tahlil sonuçlarım çıktı hepsi temiz çok şükür kromozomları temiz. 12+0 olduk . Cinsiyetide belli ama eşim biliyor ben öğrenmek istemedim bu gidişte zaten patlayıp söylicek gibi :) size minik fasulyemin resmini atıyorum . Progestanı durdurdu doktor innate pronatal diğe bir takviye verdi omega vitamin vs.. herşey çok güzel.. eşim ilk defa geldi ultrasona çok duygulandım 🥰

Kızlar geldim ancak kendime geldim , korkumdan tahlil sonuçlarım çıktı hepsi temiz çok şükür kromozomları temiz. 12+0 olduk . Cinsiyetide belli ama eşim biliyor ben öğrenmek istemedim bu gidişte zaten patlayıp söylicek gibi :) size minik fasulyemin resmini atıyorum . Progestanı durdurdu doktor innate pronatal diğe bir takviye verdi omega vitamin vs.. herşey çok güzel.. eşim ilk defa geldi ultrasona çok duygulandım 🥰

Eklentiler

• 3D64E556-5C7E-4E22-A1F2-8F8D8F1BE90E.jpeg
    3D64E556-5C7E-4E22-A1F2-8F8D8F1BE90E.jpeg
    129,8 KB · Görüntüleme: 48
Banada kız gibi duruyor ama net birşey söyleyemem dedi ya geçen pazartesi 4.5 cm boyu şimdi hem 1 gün geri çıktı hemde boyu 6 cm çıktı çok az uzamış sanki acaba neden 1 gün geriledi tamda rayına oturmuştu
Ben bir kaç yerden okumuştum 1 hafta önde 1 hafta geriden gelmesi çok normal kabul ediliyor diye biliyorum

Banada kız gibi duruyor ama net birşey söyleyemem dedi ya geçen pazartesi 4.5 cm boyu şimdi hem 1 gün geri çıktı hemde boyu 6 cm çıktı çok az uzamış sanki acaba neden 1 gün geriledi tamda rayına oturmuştu
Canım bisey olmaz o sorun değil bazen geri çıkar bazen bakarsın önde gider. Boyu kisa mi dedi dr

Ayy hayırlı olsun canımmm çok şükür 😍😍 sağlıkla kucağına al inşallah 🥰
Eşinden rica etsem buraya yazabilir mi sen bakmadan 🙈🤭

Sende sagol bal hep mutlu ol kizi duyunca agiz kulaklarda gozlerde kalpler yakismis sana :KK68: ben okadar cok tatli tuzlu tuzsuz yiyorumki midem karma karisik inan bu haftalarda degilde 29 haftalara yakin tansiyon tehlikeli dikkat et canim rabbim korusun
Ayy dikkat edelim hepimiz inşallah birşey olmaz🙏🙏 ayy yerim senii🥰🥰 surat ifadem aynı o şekilde şu an🤭 iyiki varsın canım benim❤️❤️

Maasallah canım çok sevindim iyi gecmesine🥰 cinsiyeti eşine söyle buraya yazsın sen bakma😅😅

Canım çok sevindim hayırlı olsun inşallah,bende merak ediyorum cinsiyeti: )

X