2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
MahidevranSultan MahidevranSultan senin kontrolün ne içindi kaçırmışım ben orayı
Aşı oldum sağlık ocağında ama bu normal kontrol, kan pıhtılaşmasına tekrar bakacaklar corasprin iğneye devam edecek miyim diye,bide artık ilk trimester bitti ya yeni maceralar,yeni vitaminler yeni olaylar o yüzden 😅 ha bide kız olduğuna 100 bininci kez daha bakacağım 😅

Hadi ikincelerimiz prenses olsun insallah 👐 çikolata yemekten içim dışıma çıktı 😅

Sağol canim hastanedeyim dualarinizi eksik etmeyin sağlıklı bir kız müjdesi alayım ❤❤
Inşallah canım hayirlisiyla🤩

Son düzenleme:
Demi 🥰🥰Senin de ne kalmış büyütüyoruz bebişleri 😍 biraz hareket hissediyordum bi iki gün hissetmedim çok kaptırdım kendimi işe ondan heralde 😅
Yok kız harekettir seninki kesin,hem ikinci çocuk hem 15.hafta😍 bende bazen göbek deliğinin sol altında bir tık tık birşey hissediyormuşum gibi ama emin olamıyorum 😅

Yok kız harekettir seninki kesin,hem ikinci çocuk hem 15.hafta😍 bende bazen göbek deliğinin sol altında bir tık tık birşey hissediyormuşum gibi ama emin olamıyorum 😅
Aynen öyle başliyo zaten 🥰🥰 sen de hissediyosundur ikincide erken oluyomuş ama düzenli olmasına daha var sanırım her gün hissetmeyebilirmişiz 🤗

Tetanoz iğnesi öyle canım tam kas altına yapıldığı için çok ağrıtıyor bende hayattan soğumuştum ilk yaptırdığımda
Kesinlikle,hazırlıklıydım aslında ama olmadı başaramadık😅 ne zaman geçer en iyi ihtimalle unuttum ben😅

X