2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ya bazen diyorum allahim millet catir cutur doguruyor. Etrafimda herkes 2 ser 2 ser dogurmus.. bende bi cocuk sahibi olana kadar burnumdan geliyor..

Allahim kimsenin ellerini bos cevirmez duvalarini kabul eder ins burda herkes birbirine tanimadan duva ediyor ne buyuk sevab asil kabul olan duva tanimidigina edilen duvaymis ins canim kabul buyurur rabbim en hayirlisi neyse hakkimizda onu verir gonlumuzede razi eder ins
Aynen canım Allah razı olsun hepinizde hayırlısı buymuş elbet rabbimin bir bildiği vardır 🙏🙏

Aynen artık eskisi gibi hamile kalınması doğurmasıda çok zor günümüzde. Yediklerimizle mi alakalı, havadan sudan mı bilmem ama eskiler çatır çatır doğururmuş 7-8 tane. Şimdi resmen soyumuzu kurutuyolar... dış güçlerin bile işi olabilir. Sonumuz hayrolsun inşallah
:KK48: aynen ilacla hamile kal ilacla dogur 6 yil once bukadr ilac kullaniyotmuydum acaba yoksa her gecen gun ilac sayisinimi arttiriyorlar.ama hamileyken bukadar hastalik yokduki tansiyon seker tiroid en basli gebelik hastaligi oldu erken dogumlarda yoktu onceden coj nadir oluyordu simdi inune gelen erken dogum hayirli olsun ins canim sonumuz

Selam kızlar. Bugün umut dolu uyandım. 5 ders anlattım. Çalışmak iyi geliyor 🥰
İlk hamileliğimi prensesler gibi geçirmiştim oysa... Bu minnoş çok nazlı çıktı ☺️ Gitmiş sezaryen yerine yerleşmiş. Her şeyi kabullendim. Ne gelirse Allah’tan dedim artık. Tabii ki umudum sağlıkla devam etmesi. Kısmette ne varsa onu yaşayacağız. Allah bilir 🤲

Kızlar ikili testim çıktı e nabız da ama doktorla konuşmadım nasıl değerlendiriyoruz bunu internetten hiçbirşey anlamadım

Tek duam2746 Tek duam2746 canım ne yaptın aklım dualarim seninle bir mucize olsun diye dua ediyorum sende et eğer olmazsa da hayirlisi böylesidir belkide rabbim teZ zamanda guldursun yüzünü insallah

X