2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yarına geçer ağrısı bbenim çok uzun sürmedi ama bir arkadaşımın 3 gün sürmüştü
Ben o arkadaşını baz almak istemiyorum😅 yarına geçsin güzel güzel rahat edeyim bir daha tetanoz asla olmam😅

Bende bu aralar sinirli ve tripliyim esime sinirleniyorum gereksiz yere bazen sonra diyo niye boylesin ee hamileyim artik katlancaksin artik o zamn birsey diyemiyo geri😅😅
Valla bende cok sinirleniyorum ev işleri fln sonra yapınca “aaa yapma niye yaptın, hamilesin” diyor bir şey istesem öff, pöff fln ay cok sıkıldım böyle her kafadan da bir ses

Aynen öyle başliyo zaten 🥰🥰 sen de hissediyosundur ikincide erken oluyomuş ama düzenli olmasına daha var sanırım her gün hissetmeyebilirmişiz 🤗
Ah ah oğlumda karın guruldamasını bile hareket ediyor sanırdım 😅 şimdi o hisse kadar inanmam büyük ihtimalle 🤣

Kızlar göbişleriniz cıktı mi? Benin hafiften var kilom ayni ama afedersiniz göğüslerim cok buyudu :KK45:

Geçmiş olsunn kuzum yaa sonradan çok ağrımıştı bnm de üstüne yatamamıştım tansiyonun mu düştü bi ayran iç istersen ayaklarını uzat
Çok sağol kuzum iyiki varsın🥰😍
Ayaklarımı uzattım öylece yatıyorum randevuya kadar kıpraşmayacağım😅

Kızlar göbişleriniz cıktı mi? Benin hafiften var kilom ayni ama afedersiniz göğüslerim cok buyudu :KK45:
Evet cıktı ama şuan göbekle hamilelik karnı arasında bir yerde. dışardan bakan göbek sanır çok sınır bozucu😁
Ama kizimda 4 hatta 5.ayda ancak cikmisti

Benim kotlarım dar oluyor artık eskiden rahatça giyebildiklerimi giymek için çok büyük mücadeleler veriyorum 😅 hamile pantolonu alma vakti geldi 🤭

Evet cıktı ama şuan göbekle hamilelik karnı arasında bir yerde. dışardan bakan göbek sanır çok sınır bozucu😁
Ama kizimda 4 hatta 5.ayda ancak cikmisti
Ben sanirim anneme cekmisim ic karnim dar hemencik cikacakmis gibi geliyor ama hamile karni gibi degil

Benim kotlarım dar oluyor artık eskiden rahatça giyebildiklerimi giymek için çok büyük mücadeleler veriyorum 😅 hamile pantolonu alma vakti geldi 🤭
Aynen benmde sıkmaya başladı . Almam gereknama int alsam olmaz vs gidio almakta istemiyorum evdeym zaten denk gelince alacagm

Benim hamileligimi hala sadece annem ve kaynanam biliyor😁 gobegim cikana kadar soylemem😂

Benim kotlarım bana olmuyor fermuarlar kapanmıyor . Zorlasam olur ama oğlumu rahatsız etmek istemiyorum 😅

Kizlar bisey sorucam. Su an cidden böyle karin altim agriyor ve belim biraz agriyor. Gercekten normalmi bu ? Sanki her an kanama olacakmis gibi hissediyorum valla.. bu sabahta korka korka uyandim kanama varmi diyede. Progesteron ise yaradi kan felan yok hic dünden beridir. Sol yumurtaligim felan agriyor progesterondan olabilirmi

X