2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İnşallah bu salak senarist o pisligi hunkarin yerine geçirmeye çalışmaz Düşünsenize bide fekeliyle birbirine aşık oluyolar hunkar hortlar gelir😅😅😅
Öbür dünyadan çıkar gelir başlarına musallat olur😅 öyle birşey olursa dava ederdim zaten😅 ayrıca o kadında birşeyler var böyle ezik gibi davranıyor ama içinden bir canavar çıkacak diye korkuyorum

Igne daha zor ya rabbim sifa versin canim evlat kolay elde edilmiyor ama hergunumuze binlercekez sukurler olsun bende sabah baslayacagim ek ilaclara hayirlisi ile sagol bu arada canim benim
Aynen artık eskisi gibi hamile kalınması doğurmasıda çok zor günümüzde. Yediklerimizle mi alakalı, havadan sudan mı bilmem ama eskiler çatır çatır doğururmuş 7-8 tane. Şimdi resmen soyumuzu kurutuyolar... dış güçlerin bile işi olabilir. Sonumuz hayrolsun inşallah

Bende de hep 4 gün fark var bugün normalde adetime göre 12+3 ama hastanede 11+6 çıkacak bence . Geçenlerde 9+3 te gittim 8+6 çıkmıştı .. bu sefer bebek haftasına göre küçük oluyor dahada stres oluyor insan
Kız benimde öyleydi sonra düzeldi dr kafana takma ultrasonda bazen hatalı ölçer dedi bence seninde gününde cikacak benimde 7 gün geridendi şimdi şükür düzeldi bakalım bugün ne durumda

Kız ben aglamam gereken seylere gülüyorum gülmem gerekenlere ağlıyorum dahada sacmasi normalde kizmayacagim şeylere kızıyor normalde kizdigim şeylerede kızmiyorum huni alcam kendime 😅😅

Ah be kuzum rabBim seninde minik prensesin de Yardımcısı olsun 😍 zor bi yok ama sonu bahar Bahçe dualarımız her zaman seninle ❤

Kuzum benim en yakın arkadaşım aynı durumu yaşadı sata göre aramizda sadce iki hafta var lakin onun Geç döllenme olduğu için 9 haftalik gebe olacağına ultrasonda 6+1 falan çıkmıştı oda çok korktu kalp atışı bebek vs göremedi çok ağladı tüp bebek tedavisi sonucu gebe kalmisti çarşamba günü kalp atisini duydu 7 haftalik falan olmustu sanırım yani sende duyacaksın emin ol bu kadar dua senin yoldasin senin
bebeğin onu ne kadar istediğini bilirken bu kadar harika bir anneyi birakıp bi yere gitmez sadece nazli biraz sanırım 😍

Bebegininde sana ihtiyacı var bu yüzden anne olarak seni secti ve Allah in izniyle seni birakmicak sen içini ferah tut ❤

Bende öyleydim ama bu hap yüzünden tuvalete kalkinca tuvalette bile uyuyorum resmen 😅

Hayırlı cumalar canım ay hadi inşallah güzel güzel haberler toplayıp getirelim hepimiz cinsiyet belli olur mu acaba bi saattir yemek yiyorum kontrolde uyumasin hareket etsin diye😅😅

Günaydın canım ay o saçma rüyalar birakmaz insanın peşini birazda işte bilinç altındaki evhamlarimiz bize düşüncelerimızı rüya isimli filmde izletiyor hepimiz tedirgiiz korkuyoruz çünkü annelik bu hamilelikte bişey olcak diye korkarsin doğar pisik olcak sutum az aç kaldı diye korkarsin yürümeye başlar düşecek diye derken korka korka bir ömrü gecircez iste bu yüzden korkmak güzel tedirginlik güzel bebeklerimizi düşündüğümüz için ama korkularını esiri olup kendimizi strese sokmamaliyiz içinden korku geldiğinde bebeğin için dua oku elini karnına koy onunla konuş hem sana hem minnosa iyi gelecek 😍
Günaydın canım doktora geldim baktı iyice kontrol etti ama bişey göremedi araştırmaya gönderdi şimdi sıra bekliyorum detaylı ultrason için ama büyük ihtimal bebek gelişmemiş dedi kesede büyümemiş gecen hafta 5+3 demişti şimdi aynı doktorum 5+6 dedi kürtaj olabilirsin

Günaydın canım doktora geldim baktı iyice kontrol etti ama bişey göremedi araştırmaya gönderdi şimdi sıra bekliyorum detaylı ultrason için ama büyük ihtimal bebek gelişmemiş dedi kesede büyümemiş gecen hafta 5+3 demişti şimdi aynı doktorum 5+6 dedi kürtaj olabilirsin
Kendimi herşeye hazırladım hakkımızda hayırlısı yapacak bişey yok

16 da🙁 ama birazdan aşı olmaya gideceğim 😅
Cokmus daha benden aşı istemidiler😅
Anladım canim hakkında hayırlısı olsun insallah 👐 rabbim en hayırlı kapılarını açsın sana 😟

Evet kanamam oldu gelişmemiş bebek görünmedi kalp atışıda yok büyük ihtimal kürtaj olabilir
Canım çok üzüldüm,senin için hayırlısı neyse o olsun inşallah..ama dur bakalım bugün olmazsa yarın bir gün kavuşacaksın oğluna 🥰

Cokmus daha benden aşı istemidiler😅

Anladım canim hakkında hayırlısı olsun insallah 👐 rabbim en hayırlı kapılarını açsın sana 😟
Normalde 20.hafta civarı oluyormuş ama benden erken istediler oğlumda da erken oldum,gerçi benim canıma minnet ama.. kız senin randevuna bir saatten az kaldı senin yerine heyecanlandım 🙈

Evet kız gibi demiş hadi inşallah gelsin minik prensesler allah kız diyen herkesin diline baglasın da sağlıklı kızlarimiz olsun insallah 😅 seninde ilk çocuk erkekti demi kuzum😍
Evet canım erkek
Araştırmaya gönderdi canım sıra bekliyorum detaylı ultrason için hayırlısı herşeye hazırım artık veren Allah En iyisini o bilir 🙏
Hayırlısı olsun canım benim :KK43:

Kontrolden çıktım kan tahlili 10 güm sonra çıkacak ultrasonda sıkıntı yok 0.08 görünüyor cinsiyet merakı var tabi ne olursa olsun ben çok mutlu olurum ama insan merak etmeden duramıyor 😍

Eklentiler

• 46E98A09-3C19-458B-8E42-932BF6B7FDED.jpeg
    46E98A09-3C19-458B-8E42-932BF6B7FDED.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 39
  • 76C265C7-90AB-4F01-8A5B-4FB09B9F2279.jpeg
    76C265C7-90AB-4F01-8A5B-4FB09B9F2279.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 38
X