2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Araştırmaya gönderdi canım sıra bekliyorum detaylı ultrason için hayırlısı herşeye hazırım artık veren Allah En iyisini o bilir 🙏
Aynen canim hayirlisi neyse olsun verende ala da yuce rabbimiz ondan gelene dicek sozumuz yok senin icin hayirlisi neyse o olsun canimm🤲🌹

Hayırlı cumalar anneler , dilerim ne duanız ne isteğiniz varsa kabul olsun hepimiz bu süreci hayırlı bi şekilde atlatıp yavrucuklara sağlıklı kavuşalım inşallah.. sizler de beni duanızda unutmayın 🤩🤩🤩

Anladm cnm ben pazartesi gidecegm
Ben baktim sonucuna senin bi siknti gozukmuyor gibi degerlerin altinda hepsi insallah hep iyi olur p.tesi cikinca yaz bende ona gore ozele gidip gitmemeye bakacagim cunku sonuc icin gidince ultrasona bile almiyorlar ayakta bakip gonderiyorlar gibi gordum o gun

Günaydın canım doktora geldim baktı iyice kontrol etti ama bişey göremedi araştırmaya gönderdi şimdi sıra bekliyorum detaylı ultrason için ama büyük ihtimal bebek gelişmemiş dedi kesede büyümemiş gecen hafta 5+3 demişti şimdi aynı doktorum 5+6 dedi kürtaj olabilirsin
canım ne desem bilemedim. hakkında hayırlısı olsun inşallah.❤

Günaydın canım doktora geldim baktı iyice kontrol etti ama bişey göremedi araştırmaya gönderdi şimdi sıra bekliyorum detaylı ultrason için ama büyük ihtimal bebek gelişmemiş dedi kesede büyümemiş gecen hafta 5+3 demişti şimdi aynı doktorum 5+6 dedi kürtaj olabilirsin
Cok üzüldüm... pazartesi banada öyle diycekler. Buna eminim.. 😪😔😔😔😔😔 allah en kisa zamanda bize yine hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insaAllah.. 😭 buda bizim imtihanimiz. Napalim.. katlanmaktan baska caremiz yok.. sükür etmektrn hayirlisini dilemekten baska caremiz yok..😭

İnşallah rabbimde kalbimi görür sesimi duyar bebeğimi benden almaz o kadar çok ihtiyacım var kii bebeğime 😢😢 inşallah dualarımız kabul olur kimbilir senin duan kabul olur bebeğimi bana bağışlar inşallah o kadar güzel söyledin ki ağlattın beni 😢😢
Allahim kimsenin ellerini bos cevirmez duvalarini kabul eder ins burda herkes birbirine tanimadan duva ediyor ne buyuk sevab asil kabul olan duva tanimidigina edilen duvaymis ins canim kabul buyurur rabbim en hayirlisi neyse hakkimizda onu verir gonlumuzede razi eder ins

Ben baktim sonucuna senin bi siknti gozukmuyor gibi degerlerin altinda hepsi insallah hep iyi olur p.tesi cikinca yaz bende ona gore ozele gidip gitmemeye bakacagim cunku sonuc icin gidince ultrasona bile almiyorlar ayakta bakip gonderiyorlar gibi gordum o gun
Yazarm cnm

X