2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar selamlar
Nasıl hissediyorsunuz, duygu durumlarınız nasıl? Bu aralar biraz karamsarım pandemi, hamileliğin ileri günleri vs zorlanır mıyım vs. Gibi kafamdan türlü türlü şeyler geçiyor...
Bende bu aralar sinirli ve tripliyim esime sinirleniyorum gereksiz yere bazen sonra diyo niye boylesin ee hamileyim artik katlancaksin artik o zamn birsey diyemiyo geri😅😅

Gıcıklar :/ gittigimiz asistan erkek gözlüklü değil mi ondan önce bayan vardı cok kibar o söylüyordu olmadı ozele gidecegiz ne yapalım
Ikili taramanin sonucunu hangi doktora gostereceksin bu hafta degisir yine o kiz gelebilir. Olmazsa ozele gidecem ama en ucuzu 140 tl oda tip merkezi

Dün gece rüyamda tencerede yemekler var ben de bir köşede pasta üzerine krema sürüyordum ama nasıl güzel görünüyordu. Devamlı garip rüyalar görüyorum
Demekki hamileliğin verdiğin bişey bende bugün yine pastaneden pasta alıyordum ☺️ Allah hayıra çıkarsın 🙏🏻🤲🏻

Kizlar uyku probleminiz varmi eskiden11 e kadar yatardim simdi 12de yatsam sabah namaza kalkiyorum sonra uyuyamiyorum tanidik hamileler hep uykum geliyor diyo bnde tam tersi uykusuzluk

Kizlar uyku probleminiz varmi eskiden11 e kadar yatardim simdi 12de yatsam sabah namaza kalkiyorum sonra uyuyamiyorum tanidik hamileler hep uykum geliyor diyo bnde tam tersi uykusuzluk
Benndede ayni sorun var gece bi kere 2 de uyaniyorum dalarsam uykuya daliyorum dalamazsma sabahliyorum, daldigimdada 4-5 arasi kesinlikle uyanip sabaha kadar yatakta donuyorum sinirlerim bozuluyor uyuyamiyorum

Günaydın kızlar , çok kötü bir gece geçirdim uyuyamadım doğru düzgün hep kabuslar bu stresim beni öldürecek bebeğime de zarar veriyorum elimden gelmiyor .. oturup ağladım yine gece.. doktor randevu öncelerim hep böyle geçiyor . Hep bir tedirginlik

Bende öyle yatıyorum 100 kere kalkıyorım ama hepte uykum var .. anlmadım

Günaydın kızlar , çok kötü bir gece geçirdim uyuyamadım doğru düzgün hep kabuslar bu stresim beni öldürecek bebeğime de zarar veriyorum elimden gelmiyor .. oturup ağladım yine gece.. doktor randevu öncelerim hep böyle geçiyor . Hep bir tedirginlik

Allah korkularımızı yaşatmasın bize bende aynıyım rabbi yessir duasını bol bol oku içini ferahlatıyor rabbim kolaylaştır zorlaştırma rabbim hayırla sonuçlandır 🤲🏻

Kııızzz Ela bende kız dediiim hatırlatiyim ☺️😂
Ay doğru kız sende demiştin 😍 ben hepiniz beni teselli etmeye çalışıyorsunuz sanmıştım arkadaşlar Kusuruma bakmayin😅😅 ağzınız bal yesin hepinizin evrene olumlu mesaj göndere göndere defne gelcek inaniyorum😅😅

Bence bu ultrason cihazlari yanlis gosteriyo benim tanidik ablam ultrasona takilma tam gostermiyo sat a gore hesabla demisti
Benim de bebişim gözükene kadar hep yanlıştı haftalar bi 4 haftalik 2 gün sonra 5 hafta dediler 5 gün sonra 5 hafta 6 günlük dediler su dolu kese var bebek yok dediler 1 hafta sonra kalp atisi için gel dediler 6+4 çıktı bebiş gözüktü bence haftalara çok takılmayın bebiş gözükünce değişiyor bebisin büyümesine göre hafta belirliyor ultrason 9 hafta diye gittiğimde 10+4 çıktı dr tam adetinle uyuma girdi dedi bakalim bugün ne cikacak

Ben tüp bebekle hamile kaldım 4. Denemede ilk defa hamile kaldım gebeliğim ikiz başladı ama malesef bebeğimin birinin kalbi durmuş öğrendikten 4 gün sonra ciddi bi kanama yaşayıp 4 gün hastanede yattım şükür diğer bebeğim iyi diğerini kaybetmenin üzüntüsü diğerinin iyi olmasının şükrüyle sürekli yatarak geçiriyorum günlerimi Allahım bebeklerimize sağsalim kavuştursun 🤲🏻🌹

X