2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar sizin bir dahaki randevuyu ne zamana verdi doktor? Ben sormayı unuttum doktor da söylemeyi unuttu . 16da mi gidecez acaba?

2li test do
Ohh afiyet şifa olsun inşallah 😍 bende gideyim alayım bugün bakalım yiyebilecek miyim deneyeyim 🤭
Aa iyi dayanmışsın, ihtimalde olsa öğrenmek isterdim ben 😍

Belkide bulantıdandır 🤔 Ama şöyle doya doya çikolata yediğim günleri özledim açıkçası 🤭 Cinsiyeti belli mi miniğin? 😍

Off hemde nasıl, benki nutella canavarıydım kaşık kaşık yerdim, şimdi eşim yerken bile bulanıyorum 😃 Senin miniğin cinsiyeti belli oldu mu? 😍

Hah bende tam bunu anlamak istiyorum, sen çok yaşa emi 🤩
Nasılsa bi 3 4 hafta daha öğrenemeyeceğim, varsayımla cinsiyet anlamaya çalışıyorum 🤭
Bi kaç kişiden duydum, kahve soğuması tatlı soğuması hep erkek çıktı🤔
Acaba benim miniğim de yakışıklı bi prens mi🤩
Bende kahveden tiskinmistim çikolata cipsten aserme geçince arada bi iciyorum

Ben hemen açıklığa kavuşturayım oğlumda ilk üç ay bulantıdan çikolata kahveyi bırak yemek içmek görünce kokusunu alınca bile istifra ederdim,ama üç ayın sonunda tam bir tatlı aşığı oldum🥰

Yok daha iki hafta sonra bilirlerse bu sefer inşallah 😀

Yok cinsiyeti belli dğl cıma günü belli olacak ama doktora cinsiyeti öğrenmek istemediğimi söyledim . Benim için hiç farketmiyor, sağlıklı olsun yeter diyorum. Eşim cinsiyeti bilmek istediği için zarfa koycakmış doktor

Tatlım ilk oğlumda çikolatadan ilk zamanlar tiksinmiştim 3 ay sonunda deli gibi yedim kahve de bu hamileliğimde tiksindim hala içemiyorum kesin olmamakla birlikte bunu da erkeğe benzetmişti doktorum ama daha kesin değil

Haydi gözünaydın comm darısı başımıza

İnşallah cnm

Belli olmadı

Bende ilk günden beri belirtilerden erkek olduğunu anladım. Kızın olacak diyenlere fln inanmadım hep erkek gibi hissediyodum doktora da erkek dedim belirtiler tuttu bende. 2.çocuğum olursa ultrasona gerek duymadan anlarım hemen bunda tecrübesizdim 🤣

Benim 10 aralıkta belli olacak inşallah. Ama ilk gebeliğimde de ayni kahve sorunum olmustu. 1 kızım var :))

Hepinize de çoook teşekkür ederim güzel yorumlarınız için 🥰
Demekki cinsiyete bağlayamıyorum ikisinde de oluyo ama sanki erkeğe çok daha meyilli gibi görünüyor 🙃
İlk evladım olacak, hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun da hiç önemli diil ne olacağı ama insan yinede merak ediyor bi tulum şapka fln bakayım internetten, hevesleneyim istiyorum 🤭
El mahkum 4 hafta daha bekleyeceğim 🙃

Ayrıca MahidevranSultan MahidevranSultan sana ayrıca teşekkür borçluyum 🥰 bebişlerinin en hayırlı günlerini göresin inşallah ❣
Sen tuzlu limon dedikten sonra denedim, bulantılarımı sadece onunla bastırabiliyorum. Allah razı olsun 🤲🏻

kızlar rüyamda sürekli erik ağacında Can eriği topluyorum ama bir türlü yemek nasip olmuyor Bir de incir görüyorum poşet poşet çilekde gördüm Bir keresinde hep topladım yedim Allah'tan çileği buluyorda da Can erigini bulamıyoruz inciri de

Kızlar sizin bir dahaki randevuyu ne zamana verdi doktor? Ben sormayı unuttum doktor da söylemeyi unuttu . 16da mi gidecez acaba?
İki hafta sonra ikili.test sonucu cikacak perinatolojide, özelde benim dr.bisi.demedi ama dayanabilirsem 16.hafta giderim.

Allah'a şükürler olsun canım en çok kanama da korktum. Eşim ile kan uyuşmazlığı var. Doktorum her kanama sonrası kan uyuşmazlığı için iğne vurulacaksın demişti. Bende oldum mümkün olduğunca uzanıyorum
Uzanin dinlenin gerekli olmadikca ayaga kalkmayin insallah sag salim bebeginizi kucaginiza almak nasib olur tez.zamnda bu durumu atlatirsinjz

Hepinize de çoook teşekkür ederim güzel yorumlarınız için 🥰
Demekki cinsiyete bağlayamıyorum ikisinde de oluyo ama sanki erkeğe çok daha meyilli gibi görünüyor 🙃
İlk evladım olacak, hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun da hiç önemli diil ne olacağı ama insan yinede merak ediyor bi tulum şapka fln bakayım internetten, hevesleneyim istiyorum 🤭
El mahkum 4 hafta daha bekleyeceğim 🙃

Ayrıca MahidevranSultan MahidevranSultan sana ayrıca teşekkür borçluyum 🥰 bebişlerinin en hayırlı günlerini göresin inşallah ❣
Sen tuzlu limon dedikten sonra denedim, bulantılarımı sadece onunla bastırabiliyorum. Allah razı olsun 🤲🏻
Ay kuzum ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana😍Allah senden de razı olsun sağlıkla al bebişini kucağına inşallah♥️🙏

🤣🤣 söylerim yazsın kızlar merak eder diğe 😂 belki bende merak edip yazarım. Ne biliym bağlanmamaya çalışıyorum insan ne kadar dayanır ki bağlanmadan bilmeden. Yani benimki de iş ama korkuyorum 😔😔😔 ya birdaha aynı şeyleri yaşarsam diğe
Olumsuz düşünme kuzum♥️inşallah sağ salim alacaksın kucağına sen sıkma canını okudum ben seni zaten elinden gelen herşeyi yapmışsın vicdanın rahat olsun gerisi Allah'ın takdiri🙏

Hayır canım ya öğrenemedim uygun pozisyonda değil dedi, sen öğrendin mi? 😊

Erken gittiğimden pişman oldum 😂 ayrıntılı usg için öğleden sonraya verdiler randevuyu saatlerce bekledik çok şükür iyiymiş ense kalınlığı burun kemiği vs bakıldı ilk defa kalp atışını duydum 🤗 kan verdim 15 gün sonra yine gidicem nasip olursa 😊
Çok şükür iyiymiş🙏♥️
Oy kıyamam göstermek istememiş demek ki annesi bir daha ki sefere artık 😍😍

kızlar rüyamda sürekli erik ağacında Can eriği topluyorum ama bir türlü yemek nasip olmuyor Bir de incir görüyorum poşet poşet çilekde gördüm Bir keresinde hep topladım yedim Allah'tan çileği buluyorda da Can erigini bulamıyoruz inciri de
Benim de canım nasıl erik çekiyor anlatamam😒

X