2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben geçen çarşamba verdim, fetal dna için cuma haber gelcek inşallah . Sen tedbir amaçlımı veriyorsun ? Güzel haberler alırız inşallah 🥰😘
Merhaba neden test verdiniz? Doktor mu tavsiye etti? Ben de yaptırsam mı diyorum ama iki tarafın da ailesinde hastalık yok. Boşuna 3.000 vermeyelim diyor eşim

Ayy niye iki kişide aynı şeyi söylemiş zararı mı var ayağımın altına biraz sürdüm ama 😥
Sen zaten ayaklairnin altina surmussun sadece yani ufak ufak kullanmisin ozaman pek sorun olmuyor fakat buyuk bolgelere surunce tavsiye edilmiyor cnm ❤️

Merhaba neden test verdiniz? Doktor mu tavsiye etti? Ben de yaptırsam mı diyorum ama iki tarafın da ailesinde hastalık yok. Boşuna 3.000 vermeyelim diyor eşim
Yani maddi durumunuza bağlı . 3000₺ sizin için çok büyük bir harcama ise yaptırmayın ama im rahat olur diyorsan yaptır. Ben 4150₺ verdim daha kapsamlı tüm kromozomlara bakıyor ama riskli gebeliğim

Kızlar cumartesi günü dr kontrolüm var dr randevum var dr da hastanede ama sokağa çıkma yasağı var ya hastaneye gitsem polis ceza yazar mi bilen var mi acaba ?

Kızlar cumartesi günü dr kontrolüm var dr randevum var dr da hastanede ama sokağa çıkma yasağı var ya hastaneye gitsem polis ceza yazar mi bilen var mi acaba ?
Acil bir durum olmadığı sürece veya raporun olmadığı sürece gidemezsin canım

X