2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Olumsuz düşünme kuzum♥️inşallah sağ salim alacaksın kucağına sen sıkma canını okudum ben seni zaten elinden gelen herşeyi yapmışsın vicdanın rahat olsun gerisi Allah'ın takdiri🙏
Sağol Ceydacım ♥️ İnşallah hepimiz alırız sağ salim kucağımıza burada isimler oaylaşırız tecrübeler .. 😍😍

Canm korkma benimde kızım tüp bebekti.senin çektiklerini ve yaşadıklarını bende yaşadım inan yıllarca olmadı 7.senemde kızım oldu şükür çok kanamalı oldu ilk 3 ay ama ondan sonra bir sıkıntı olmadı inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına fazla stres yapma stres çok etkiliyor bebeği ni seni kanamaları tetikliyor.Rabbım bir daha yaşatmasın
Sağ ol canım. Evet üzüntüden bir kere kanama oldu ama şimdi iyiyiz çok şükür.
İlk Kızım da tüp bebek. Ona hamileliğimde prensesler gibiydim 😄😄 Bunda arada midem yanıyor falan ☺️ Çok teşekkür ederim 🙏🏻

Merhaba hanımlar uzun bir süre yoktum biliyorsunuz 2 kaybım vardı benim 5+3 te cok yogun kanamam olmuştu 1 hafta hastahanede yatmıştım cok şükür 2 haftadır gelmiyor ne leke ne kan sebebi bulunamadı kanamanın kan sulandirıcı kullanıyorum ya o kanama yapmış olabilir dendi neyse 1 hafta hastahanede yattım hep kalp atısı zayıf dedi doktorlar yaşamaz bile dediler bugun özele kendi doktorurma gittim 9+6 haftalık hamıleyım ultrasonda da öyle cıktı bir de bugun ne göreyim bebeğimin kalbi gümbür gümbür atıyor ellerini hareket ettiriyordu Allahım sana cok şükür 🤲 🥰

Merhaba hanımlar uzun bir süre yoktum biliyorsunuz 2 kaybım vardı benim 5+3 te cok yogun kanamam olmuştu 1 hafta hastahanede yatmıştım cok şükür 2 haftadır gelmiyor ne leke ne kan sebebi bulunamadı kanamanın kan sulandirıcı kullanıyorum ya o kanama yapmış olabilir dendi neyse 1 hafta hastahanede yattım hep kalp atısı zayıf dedi doktorlar yaşamaz bile dediler bugun özele kendi doktorurma gittim 9+6 haftalık hamıleyım ultrasonda da öyle cıktı bir de bugun ne göreyim bebeğimin kalbi gümbür gümbür atıyor ellerini hareket ettiriyordu Allahım sana cok şükür 🤲 🥰
Gözün aydın canım tebrikler 🎊🎉. Sağ salim kucağına alırsın inşallah 🥰

Ben geçen çarşamba verdim, fetal dna için cuma haber gelcek inşallah . Sen tedbir amaçlımı veriyorsun ? Güzel haberler alırız inşallah 🥰😘
Burda belcikada yapiliyor cnm rutin kontrol gibi dusunebilirz 🥰 bu sekilde hem hastaligi varmi yok mu diye hemde cinsiyeti ayni anda belli oluyor

Çok bilgim yok ama erkek sanki 😍
Ben de hiç anlamıyorum içimden hep kız geçiyor o yüzden kesin erkektir 😂 hayırlı sağlıklı olsun da çok önemli değil aslında cinsiyeti ama çok merak ediyorum 😂
Çok şükür iyiymiş🙏♥️
Oy kıyamam göstermek istememiş demek ki annesi bir daha ki sefere artık 😍😍
İnşaAllah gösterir çatlıycam artık meraktan 😂

Burda belcikada yapiliyor cnm rutin kontrol gibi dusunebilirz 🥰 bu sekilde hem hastaligi varmi yok mu diye hemde cinsiyeti ayni anda belli oluyor
Fransada da öyle DPNI Deniyor :) hadi hayırlısı inşallah güzel sonuçlarla gelirsin

kızlar benim tsh 2 ye düşmüş tahlil yaptırdım bugün. Dahiliyeyr gitmeye gerek kalmadı. Doktora 2 hafta sonra gidicem vitamin vs vermeden önce tekrar test yaptırmamız gerekiyormuydu hatırlamadım hiç tsh düşmüş bana yeter şimdilik :)

Kızlar bugün haşıdu huşudu süpürge yaptım eve ,belim ayrılcak gibi ağrıyor tek başıma ayağımın üstüne basıp yürüyemiyorum ağrıdan ,oturamıyorum valla 😩 ayağımın altına viks sürdüm yatıyorum ,bebişime bir zarar olmaz inş demi ,eşimde kızdı bir daha süpürge yapma diye 😑

Kızlar bugün haşıdu huşudu süpürge yaptım eve ,belim ayrılcak gibi ağrıyor tek başıma ayağımın üstüne basıp yürüyemiyorum ağrıdan ,oturamıyorum valla 😩 ayağımın altına viks sürdüm yatıyorum ,bebişime bir zarar olmaz inş demi ,eşimde kızdı bir daha süpürge yapma diye 😑
Tabiki ev temizligi yaoiyoruz birakamayiz oyle helede evde cocuklar varsa ama dilkat ederek dinlene dinlene :) bende mecburen hergun supurup paspas yapiyorum salon mutfak banyo tuvalet cunku cocuklarim daha kucuk sk sk bsieyler dokuluyor tuvalete gidiliyor fln ama dediigm gibi dinlene dinlene yap vucudunu dinle cnm..

Ayni cnm bende süpürge actim sil supur yemek vs belimde agri var ama keske surmeseydin visk yat dinlen

Canım dinlene dinlene yapaydin ya,bir daha vicks sürme onun yerine farmasi at kestanesi balsam sür.

Tabiki ev temizligi yaoiyoruz birakamayiz oyle helede evde cocuklar varsa ama dilkat ederek dinlene dinlene :) bende mecburen hergun supurup paspas yapiyorum salon mutfak banyo tuvalet cunku cocuklarim daha kucuk sk sk bsieyler dokuluyor tuvalete gidiliyor fln ama dediigm gibi dinlene dinlene yap vucudunu dinle cnm..
Evet hiç durmadan yaptım ondan oldu belkide ,inş bir zararı olmaz ,benim daha ilk bebeğim

X