2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kararsizim cnm özel Perinatolog â gideyim deidm 600tl muayenesi..araftayim yani..
Peki kendi doktorunla görüşüp serklaj yapmasını istesen. Serklajı tam da bilmiyorum ama avantajı ve dezavantajı ne yani erken olsun geç olması daha iyi değil mi ?

M Menekse moru Çok üzüldüm keşke uzulmekten fazlasını yapabilsem böyle durumlarda o kadar cok keşke avukat olsam diyorumki anlatamam sen git darp raporunu al ve şikayette bulun değil görev yerine cehennemin dibine gitsin isterse. Bebeğine kiymak kolay olan olur sen zoru basarabilcek potansiyele sahip bi kadın ve annesin bebegine cok mecbur kalmadikca kiyma devlet sığınma evleri var oralara müracaat et bir sure çocuğunla inşallah kalabilirsin . Zaten mesleginde var Baradan da güzel bi avukat bul Kendine o pislik adamdan ne kadar koparabilirsen nafaka kopar bi yol elbette cikacak karşına çok yokuş çok viraj olacak ama sonu dunyadaki cennet bahçelerine çıkacak inşallah burdan konuşması kolay tabi Rabbim sana altından kolayca kalkabilecegin güç kuvveti versin ben istanbulda yaşıyorum yardımim dokunacak bişey olursa haber ver olur mu

Peki kendi doktorunla görüşüp serklaj yapmasını istesen. Serklajı tam da bilmiyorum ama avantajı ve dezavantajı ne yani erken olsun geç olması daha iyi değil mi ?
Canım o zaten dünden razı yapalım diyor ama maalesef az bi ücret istemiyor

M Menekse moru darp raporu alıp devletin sığınma evlerine gitsen aslında çocuğunu alıp,o adama katlanma, kendin düzenini oturtana ne yapacağına karar verene kadar orda kalırsın bir süre o adam da hiçbir şey yapamaz

Aha yazılmış daha önce zaten,bu yorumun her kelimesine katılıyorum

Aa ne güzel tesadüf nasılsin bebiş nasıl cinsiyeti öğrenebildin mi canim
Yok canim en son 5 kasimda gitmistim as ermem kotuydu birde dusuk riskim olmustu igne ve hap kullandim 5 kasimda biraktirdi doktor hapla igneyi 17 kasimada randevu almistim ama koronadan iptal oldu 16 haftayi bekliycem bnm son baatim 21 normalde ama gec dollenmeden dolayi doktor 4 u dedi yani 27baatim olmus gibi oluyor

Hadi ya çok mu pahalı onu düşünemedim .. devlette yaptırsan çok mu beklersin
2500 tl dedi comm anestesi altında yapilanbir işlem..
Pazartesi gunu zeynep kâmil hastanesindeydim onların kararı bir.süre takip etmek iki.hafta sonra gel dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…