2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yaa insallah kuzum valla çok sevinirim gelirsen😍

Aynen herkes elindekinin nankörü ama inat gerçekten hiç çekilmiyor ketum ketum erkeğe hiç yakışmıyor kadında gene bi nebze çekicilik yapar belki ama erkeğin inadı hiç güzel değil 😅

Benim annemde öyle o yüzden elimden geldiğince kavga etmemeye çalışırım 😅

Yani Rabbim daha da iyi etsin kuzum ah o çeneler zaten başa bela benim annemde bana hep der seni ya çenen ya merakın öldürtür diye ama Tutamıyorum napim 😅 çoğu zamanda farketmeden çok kirici sözler sarfedebiliyorum 😑

Çocukluktan kaydedilen belli bi savunma mekanizmalarimiz her ne kadar inkar da etsek farketmesekte alıştığımız hayatı yaşıyor yapmaktan korktuklarimizi yapıyoruz bazen 😕

Gerçekten öyle ama akıl fikir den önce vicdan merhamet versin Allah öyle dusunen kara kalplere😒
Benim ki iyi yönde işe yarıyo çenem olmasa kendi bildiğini yapar ben çenesizlik yapıp sözümü dinletiyorum ailemde eşimde söxümü dinlemek zorunda bırakıyorum iyi oluyor valla sus sus nereye kadar 😂😂😂

2500 tl dedi comm anestesi altında yapilanbir işlem..
Pazartesi gunu zeynep kâmil hastanesindeydim onların kararı bir.süre takip etmek iki.hafta sonra gel dediler
İki hafta dayan inşallah yaparlar da rahat edersin 😘 benim test sonuçlarım cuma stresten ölmezsem yeri .. bakalım

benim babam da aşırı baskın ve annemi de bizi de ezdi. Erkek kardeşim ters tepti babama benzedi ben anneme benzedim annem yüzünden. Sus kızım cevap verme ağzımızın tadı bozulmasın. Ben haklı da olsa susmam gerektiğini öğretti. Ben de annemi affetmiyorum bizi o yaşantıya mahkum ettiği için. Ve benim çocukluğum gençliğim maddi sıkıntıda geçti. Hep zengindi de babam cimriydi. Şimdi de savurgan. Sanırım hasta bilmiyoruz. Asla doktora gitmedi. Ben bipolar olduğunu düşünüyorum hep uçlarda yaşadı. Şimdi savuruyor ya annemin keyfi yerinde. Cefasını çektim şimdi sefasını süreyim azıcık diyor bazen. Ağlayasım geliyor tutuyorum kendimiz. O süreçlerden etkilenen sadece kendşymiş de şimdi mükafatını aldığını düşünüyor. Ya biz diyorum. Amaan sizlik bir şey yok kurtuldunuz siz diyor. Hayır kurtulmadım hala bana yaşattıklarıyla boğuşuyorum.
Malesef bu tür sorunlar genel olarak çoğu ailede var olanda çocuklara oluyor annelerimiz bazıları mecbur kalıyor bazılarıda kendisini erkeğe bağımlı sanıyor vazgeçmiyor döngü aynı şekildede devam ediyor şiddet sadece tekme tokat değil sözlü ve psikolojik olarakda nesilden nesile geçiyor

Malesef bu tür sorunlar genel olarak çoğu ailede var olanda çocuklara oluyor annelerimiz bazıları mecbur kalıyor bazılarıda kendisini erkeğe bağımlı sanıyor vazgeçmiyor döngü aynı şekildede devam ediyor şiddet sadece tekme tokat değil sözlü ve psikolojik olarakda nesilden nesile geçiyor

aynen öyle bağımlı sanıyorlar kendilerini. Burada da görüyoruz insanlar neler neler yaşıyor hala katlanıyor. Kendin her şeye katlanırsın da çocuğunu buna maruz bırakmak acı. Aç kalırım çocuğumla yine psikolojik şiddete maruz bırakmam. Ama annelerimiz eğitimsizlikten cahillikten her türlü saçmalamış işte.

yok maalesef henüz belli olmadı doktor gördü ama bana söylemedi bi dahakine söyleyeyim dedi :). Ben de aynen kazandibini yiyememekten korktum bayağı ne yalan söyleyeyim. Ama önüme gelince nasıl gömdüm belli değil 😂😂

Ohh afiyet şifa olsun inşallah 😍 bende gideyim alayım bugün bakalım yiyebilecek miyim deneyeyim 🤭
Aa iyi dayanmışsın, ihtimalde olsa öğrenmek isterdim ben 😍

Bende çikolatadan biraz soğudum .. tuzlu arıyorum bulantılarıda bastırıyor :) ama tek değilsin sen söyleyimce bende rahatladım 😃

Belkide bulantıdandır 🤔 Ama şöyle doya doya çikolata yediğim günleri özledim açıkçası 🤭 Cinsiyeti belli mi miniğin? 😍

Aynen ben de çikolata tatlı görmek istemiyorum özellikle çikolata 😄

Off hemde nasıl, benki nutella canavarıydım kaşık kaşık yerdim, şimdi eşim yerken bile bulanıyorum 😃 Senin miniğin cinsiyeti belli oldu mu? 😍

Ben kahve içemedim normalde çok severim. Tatlı hiç yemedim cinsiyeti erkek.

Hah bende tam bunu anlamak istiyorum, sen çok yaşa emi 🤩
Nasılsa bi 3 4 hafta daha öğrenemeyeceğim, varsayımla cinsiyet anlamaya çalışıyorum 🤭
Bi kaç kişiden duydum, kahve soğuması tatlı soğuması hep erkek çıktı🤔
Acaba benim miniğim de yakışıklı bi prens mi🤩

X