2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar ikili tarama testi sonucu çıkmış randevum pazartesi anlayan varsa bakabilir mi ekliyorum

Eklentiler

• Screenshot_20201202-143805_Gallery.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 66
  • Screenshot_20201202-143719_Drive.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 66
Bende en son 8+6 da gittim 11+6 da gideceğim. Yani cuma günü . Benim gebeliğim 4 gün geç ilerliyor geç döllenme var. Senin nasıl gidiyor ? Cinsiyetini öğrenebildinmi
ben pazartesi gittiğim de 11+6 idi ama 12 cıktı bnmde hep 1 2 gun buyuk cıkıyor doktor kıza benzettiğini soyledi ama alısveriş yapmak yok net 1 hafta sonra 13.haftada söyleyeceğim dedi:)

Her ailede gercekten sorunlar var babam annemi zorla kacirarak evlenmis onun icin hep bir huzursuzluk bir kavga tartisma zorla olan isten hayir gelmez hesabi olan bize oldu onun icin bende erken evlendim her ailede gerckfn bir problem var

Sakın aldırma bak yukarıda arkadaş ta yazmış katil olma..darp raporu al o kendini düşünüyor..Allah yardımcın olsun arkadaşım ne olur sakin ol iyi düşün
meydan da sarıgöl mahallesi
Aaa bana çok yakınsın bende bağlarbaşı mahallesinden:)

Oyy maşallah canım benim yerim ben o elini onun
Çok şükür iyiymiş
Cinsiyeti de 1 ay sonra gittiğinde kesin öğrenirsiniz şaşmaz bir daha daha iyi olmuş
Aynen ablaa ayy su aylar gecsede kucagima alsamda elini yesem onunn annesin birtanesii o zamn kesin olur abla ❤❤

anne baba yazmayin ailem yok. onun ailesi de dunden razi zaten bosanmaya. duysalar zil takip oynarlar. bu adamdan nefret ediyorumm hayatimda ilk defa o siddeti yasadim. dudagim patladi. kendimi hatirlamiorum sabah olmus.
Cok uzuldum. Cok cok uzuldum. Uzaktan takip ediyorum bu grubu da.
Mesleginiz var mi? Tek basiniza cocugun gereksinimlerini tabi ki karsilayamayacaksiniz, esiniz memur oldugundan maasinin bir kismina el konulur nafaka olarak sanirim.
Mustehak olan ne biliyor musunuz, asla kiyamam ama sen memursun cocugun gereksinimlerini sen ve anan daha iyi karsilarsiniz demek. O kv olacak kadin buyutsun torununu. Ama tabi sinirle diyorum bunu, insan evladini babasina bile emanet edemiyor.
Sakin olun insaallah, Allah yardimciniz olsun. En onemlisi nafaka ve isinizle gecim olacak mi ona karar verirsiniz. Oglunuza da bir kardes sart onceki mesajlarda demistiniz ona destek olacak birisi lazim..
Ben de diyorum annem yanimda olsaydi soyle boyle olmazdi, 7 sene oldu dun gibi tum gun aklimda. Benim sizden farkim kardeslerim var. Yani ana baba gidince en onemlisi kardes bu hayatta. Bazen yanimda olsa bunun icin sunu derdi diyorum. Belki oyle dusunebilirsiniz.
Allah dogru yola sevketsin hakkinizda hayirlisi neyse o olsun.

Ceylin bu arada benim doktorum Cihan Karadağ Okan hastanesinde ve onlar serklaj yapıyorlar. Çok başarılılar . Sen ne yaptın serklajı ? Bekliyecekmisin başka doktora gözüktün mü
Kararsizim cnm özel Perinatolog â gideyim deidm 600tl muayenesi..araftayim yani..
ya ben aslında yeniyüzyıl hastanesinin yanında ki kadın sağlığı merkezine gidiyorum nefize hanıma ama bu pazartesi gittiğim başka doktor sadece cinsiyet için gittim nefize hanım 16 dan once soylemiyor:))
Aa bende oraya gidiyorum ama ahmet koca ya:) bana da söylemedi cinsiyet ahmet bey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…