2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Zamanında farkedilirse dikiş atıyorlar dogurana kadar istirahat..ne kadar erken doğdunuz, genelde rahîm agzi yetmezligine bağlı erken doğumla malesef bebek yaşamıyor çünkü 5_6aylık hamileyken aniden su gelip doğum başlıyormuş

Kızlar günaydııın
Size bir soru, kahveden tiksineniniz oldu mu?
Aşırı kahve düşkünüydüm, doktor sadece günde 1 türk kahvesi dediğinde yıkılmıştım.
Ama 2 3 haftadır görmeye bile tahammül edemiyorum çok ilginç geliyor

Ben ben kokusuna bile tahammülüm yoktu öyle tiksindim hala da geçmedi

Bennnnn tam beni anlatmışsın. Ben günde 4 türk kahvesi 2 filtre içerdim. Ayrıca sıgara da kullanıyordum ama ilk hamileliğimde de şimdide kahve dem tiksindimmmm yani öyle böyle değil kokusu gelse kuscak gibi oluyorum . Ve bende doğumdan 6 ay sonra ancak içmeye başlaya bildim .. çok zor ama kahveyi bence artık unutucaz

Bende kullanıyorum bende de var . Bide bence idrarımızı eskisi kadar tutamıyoruz :) torba dokuyor sabaha kadar sızıntı gibi de olabilir.

ben idrar olduğunu sanmıyorum. Kaslarımız evet eskisine göre daha gevşek ama ben progestanı kullanmayı bıraktım birkaç gün çok rahatsız olup işe gittiğim dönemde. O zaman gelmedi..

Off aynı ben her gün kahve içen insanim. Tiksinme değilde hiç canım istemiyor ya o kadar da sevdiğim bişey halbuki. İlk gebeliğimde de olmustu.

evet günde 1-2 kez kahve sigara yapardım başka da sigara bağımlılığım yoktur ama şu an ikisini de hiç canım istemiyor

ben idrar olduğunu sanmıyorum. Kaslarımız evet eskisine göre daha gevşek ama ben progestanı kullanmayı bıraktım birkaç gün çok rahatsız olup işe gittiğim dönemde. O zaman gelmedi..
Ben gece 12 de yatıyorum ya gece uyandığımda öyle bi sıkışmış oluyorum ki acaba diyorum gece tam idrarımı yapmadım da o mu kaldı sızıyor .. anlamadım bende ama inşallah progestanı bitirtir doktor harbiden iğrenç bişey ya bende bunaldım

Evet cook kotu progestan agizdan kulla iyom bas donmesi allttan kullandim akinti ve kasintibyapti anlamdim gitti allaha sukur bugun bitti ilac bir daha umarim vermez bu ilaci

Benide aklermisiniz bu listeye yas 29 sat 04.09.2020 2.cocuk 11.06.2021

İlk zamanlarda canım istemiyordu ama bir.iki haftadır arada içiyorum hele geçene dr.da sıra beklerken bir.odadan kokusu geldi nasıl güzeldi anlatamam

Kizlar ankara da yasiyorum ben devlet hastanesine gidiyorum cinsiyet ogrenmem pek mumkun degil gibi ordan burda ozel bi yere gitmistim ilk cocugumda 12.haftada soylemisti cinsiyetini sindi doktoru degismis ve fiyat cok abarti onerebileceginiz bir yer var mi ankara da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…