2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Gülüyorsanız ne güzel gülüp geçin valla inşallah istediğin gibi olur mutluluğunuz iki kat olur inşallah

Gülüyorsanız ne güzel gülüp geçin valla inşallah istediğin gibi olur mutluluğunuz iki kat olur inşallah
Cidden sinir de oluyor insan. Kimse üstüne söylensin istemez ama napalım artık alıştım. Dediğim gibi gözüme çok batıyor ama tek kötü huyu bu olduğu için büyütmemeye çalışıyorum. Rabbim hepimize huzur mutluluk nasip etsin.❤

Hadi kaçtım ben uykum geldi
İyi geceleeer

Çok şükür birikmişimiz var canım ama eşimin sorunu olmaması değil varken bile harcayamaması iyi kötü kendimce kenara atıyorum 9 aya kadar birşeyler yaparım olmasa bile benim ailem geniş hediyeleri bile yeter ben israfı sevmiyorum zaten olduğu kadarıyla yaparız

Güzel söylemiş düşünmesi bile önemli farkında olması iyi olacak bence bebekten sonra
Ben biraz sinirliyim ve çeneme vuruyo eşime de kızıyorum galiba çocuğun kendisinin sözünü dinlememesinden korkuyo çünkü kendi babası öyle ama ben babanın daha baskın olmasını çok istiyorum kendim bağırırım çağırırım ama asla eşim nasıl olursa olsun çocuğumun babasının sözünden çıkmasına asla izin vermem yanlışta olsa baba rolü baskın olmalı dimi

Babamda öyle huy edinmiş varsa da yoksa da harcamak istemez bize karşı öyle değil ama inşallah sizde bebekle aşarsınız çok büyük şeylere gerek yok ki önemli olan böyle önemli zamanda huzurunuz bozulmasın

İnşallah düzelir canım düşününce gerçekten sinir bozucu olabilir amin inşallah rabbim herkesin yuvasına huzur mutluluk versin inşallah ❤❤

Babayı daha cok dinliyor çocuklar bence de baba sözü gecmeli ılerısı ıcın onemlı cekısme kararsızlıklar etkiliyor kucukte olsa bı karar verınce aılece arkasında durulmalı bence de

Aynen ben huzurdan yanayım sonuçta cebimdeki para huzur vermiyor çok şükür şükretmeyi de biliyoruz fazlasını rabbim olmayanlara versin deriz geçeriz

Benim annem babamda çok farklı 2 insan hiçbir ortak noktaları yok. Ben küçükken çok kavga ederlerdi sonradan düzeldiler yaşlanınca düzelmenin de ne yararı var onuda bilemiyorum. Gençlik kavga dövüş geçmiş.

Ben de o kadar basit şeylere ağlıyorum ki demek ki çoğumuzda var bu demin eşime makineyi niye geç çalıştırıyosun kap bulamadım diye kızıp ağladım ya( bu saatte poğaça yapacaktımda)
Ben hiç ağlamıyorum eskiden daha duygusaldım şimdi etkilenmiyorum.

çok geçmiş olsun endişe etme. Tiroidi olan bütün kadınlar gebelikt ebu süreçten geçiyor. Tiroit ilaçları gebelikle kullanılabiliyor. Senin değerleri düzenlerler bir şeyin kalmaz. Sağlıkla beneğini de kucağına alırsın inşallah.

Maalesef öyle benim annemle babamda çok kavga ederdi evlilikten hep korkardim şimdi eşimle en ufak kavgada aynı babam gibisin die cemkiriyorum adama ama çok şükür uzaktan yakından benzerliği yok sakinken dusununce

benim de babam çok hiperaktif bir tip sürekli kavga. Valla annemlere gidemiyorum. En ufak bir şeyden kavga çıkıyor hala. Mesela bana doktordan randevu al. Ok alıyorum dediği gün dediği saatte. Ben o saatte mi dedim sana diye yer yerinden oynar. Hep bir şey bekler ve istediğini yaparsın yine kavga çıkarır. Annem de susuyor.
Benim de hep takıntım ben evlenince eşimle kavga etmicem derdim ama babam gibi davranırken buluyorum ara sıra kendimi. Hemen çok abarttım diyip özür diliyorum.

Aile hekimliği yapamıyor onu benim bildiğim. Ben özel labta yaptırdım uğraşmadım. Toxoplazma ve bazı bulaşıcı hastalıkların antikoruna baktılar ilk muayenede.

benim babam da aşırı baskın ve annemi de bizi de ezdi. Erkek kardeşim ters tepti babama benzedi ben anneme benzedim annem yüzünden. Sus kızım cevap verme ağzımızın tadı bozulmasın. Ben haklı da olsa susmam gerektiğini öğretti. Ben de annemi affetmiyorum bizi o yaşantıya mahkum ettiği için. Ve benim çocukluğum gençliğim maddi sıkıntıda geçti. Hep zengindi de babam cimriydi. Şimdi de savurgan. Sanırım hasta bilmiyoruz. Asla doktora gitmedi. Ben bipolar olduğunu düşünüyorum hep uçlarda yaşadı. Şimdi savuruyor ya annemin keyfi yerinde. Cefasını çektim şimdi sefasını süreyim azıcık diyor bazen. Ağlayasım geliyor tutuyorum kendimiz. O süreçlerden etkilenen sadece kendşymiş de şimdi mükafatını aldığını düşünüyor. Ya biz diyorum. Amaan sizlik bir şey yok kurtuldunuz siz diyor. Hayır kurtulmadım hala bana yaşattıklarıyla boğuşuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…