2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Akşam herkes eşten yana içini dökmüş bakıyorum da:)
Kızlar inşallah sağlıklı evlatlarınız olsun da özel gereksinimli çocuk sahibi olunca insan bir adım daha geriye çekiliyor boşanama diyince,ben M Menekse moru arkadaşimi iyi anlıyorum keşke eşinin ailesi destek.olsa ben şükür ki kvalidemden hep destek gördüm çocuğum konusunda hatta oğluna kızardı yardımcı ol filân diye..

aynen benim de öyle altıma kaçırmışım ki deli ediyor. Progestan kullanıyor musun?
Aslında ne yalan diyeyim kanama sandım biran çünkü vajinadan geldiğini çok iyi anladım.Evet 7 haftalikti öğrendiğim günden beri kullanıyorum,ilk iki.hafta ağızdan sonra alttan kullanmaya başladım

Galiba çünkü öyle kullanamaya başladıktan sonra akıntılar olmaya başladı.
Sen neden kullanıyorsun benim lekeleme vardı ondan bide rahim ağzı sorunum için kullanıyorum

yumurtalık kistim var 5 cm boyunda. 3.-4. Ay arasında küçülmesini bekliyoruz. Bakalım inş küçülür baştan beri kullanıyorum ama hormonlar aktif ilk 3 ay ondan küçülmemiştir dedi.
Rahim ağzında ne var?

İlk.çocuğa hamileligimde 26.haftada rahîm ağzı yetmezliği tanısı ile acil Serklaj operasyonu olmuştum erken doğum riski vardı şükür 37ye.kadar.durdu oğlum..
Bunda da önlem amacli bu haftalarda atılması lazımdı ama perinatoloji takip edelim dedi şimdilik..özeldeki dr ben olsam yapardım dikişi diyor dün allak bullak ettiler beni sonuç olarak 16 aralığa kadar bekleme kararı aldım o gün tekrar.kontrol edecek devlette perinatoloji

çok geçmiş olsun. Benim kist ağrı yapıyor falan diye şikayet ediyordum bir de. Allah yardımcınız olsun.

Rahim ağzı yetmezliğinde bebeğin erken doğumuna engel olabiliyorlar mı? Ben ve kardeşim erken doğduk rahim tutmuyo bebeği demişler. O zamanki imkanlarla şimdiki farklı tabi. Acaba bende de öyle bir sorun var mıdır diye düşünüyorum.

Günaydın kızlar bayadır yazamıyorum. Nasılsıniz? Covid pozitif çıktı o geçti kanama oldu derken giremedim hiç

Aynen öyle. Kocamı ayartır korkusuyla arkadaşlarıyla görüşmeyen kadınlar var bu ülkede ne bekliyorsun ki. Allah hepsine akıl fikir versin

Beni de ekler misinizzzz :) Sat:31.08.2020 yüksek ihtimal bebişim kız olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…