2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Disardan birinin hissetmesi bebeğin belli büyüklüğe ulaşmasıyla alakalı diye düşünüyorum canim. Esim elini koyunca hissediyor bazen ama öyle çok cok degil henüz. O da 1 2haftadir biraz hissetmeye başladı.
Bu arada bende genelde deliksiz uyuyamiyorum surekli uyanip uyuyorum.

Kolay gelsin canım. Ne iş yapıyorsun? Akşam yemeğinde yoğurt tüketsen, saat 9 gibi süt içsen uykuya yardımcı olur belki. Bir de vitamin falan alıyor musun? Acaba uykuyu etkileyen bir vitamin var mı
evdeyim çalışmıyorum. bulantılarım devam ettiği için vitamin almıyorum. doktorum daha çok arttırıcağını söylemişti. dün gün boyu çok yorulmuş olmama rağmen uykuda sorun yaşadım. neden olduğunu anlıyamıyorum. ve çok zor bir şey.

Belki benimde 3 4 hafta sonra hisseder eşim. Çok heyecanlı. Uyku problemini daha şimdiden yaşamak büyük sorun bence yaa.

Selam güzel anneler
Size bir sorum olacak
Detaylı ultrason için radyolog ve perinatolog
İkisi arasında fark varmı
Hastaneleri aradığımda bazılarında biri bazılarında diğeri var be yapayım bilemedim
Tabiki var. Perinatolog yüksek riskli gebelik uzmanları. Önceliğin perinatolog olmalı.

Inşallah

Günaydın karlı İstanbul sabahından...
Selam güzel anneler
Size bir sorum olacak
Detaylı ultrason için radyolog ve perinatolog
İkisi arasında fark varmı
Hastaneleri aradığımda bazılarında biri bazılarında diğeri var be yapayım bilemedim
Perinatolog tercihin olsun tatlım

Güne başladım deyince işe gideceksin sandım canım. Benim hiç bulantım olmadı ama doktor “vitamin vermeyeceğim, mideni bulandırır” dedi. Burada da pek çok arkadaş söyledi bulantı yaptığını.
Akşamları çay kahve içmeyip yoğurt ve süt tüketmen belki işe yarar uyku için

yoğurt yemeyi deniyeyim o zaman. teşekkür ederim.❤

benim de karnımda ağrı var. 58le başladım. 61im şu an. Gerginlik hissi. Ben karnım genişliyor geriliyor diye düşünüyorum. Hareket ederken oluyor ama durduk yerde olmuyor.

Kizlar bebek ritmik sekilde vurunca hickirikmi oluyordu daha once hamilelik gecirenler veya bilgisi olan ballar benim oglan pit pit tek noktaya ritmik olarak vuruyor arada

bir tık yüksek çıkıyor tansiyonum zararlımı şimdi
Malesef canim maden suyu soda minneralli hicbirini onermedi bende iyi gelirdiye iciyordum sakin dedi tansiyonu riske atma daha cok zarar yaparsin vucuduna dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…